Strona 13 z 50 [ Posty: 982 ] Przejdź na stronę Poprzednia 111 12 13 14 1550 Następna
Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 01 gru 2006, 18:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6307
Lokalizacja: Wrocław

nikomu nic nie ukradłem i raczej nie okłamałem, a to że ktoś ma o nas swoje zdanie jego sprawa.

moim motorem działania jak już to wiele razy powtarzałem jest to, aby polski kierowca ciężarówki był postrzegany jako dobry fachowiec, człowiek wysokiej kultury, swojego rodzaju ekspert gotowy pomagać innym użytkownikom dróg swoją wiedzą i doświadczeniniem. jeżeli to co robię tak bardzo Ci nie odpowiada, lub uważasz że ktoś taki jak ja musi koniecznie w tym własny interes, Twoja sprawa.
otóż są ludzie którym nie pasuje obecny stan rzeczy i ja jestem jednym z nich. nie zyskałem na tym ani grosza, a jak znasz opinię kierowców z firmy w której pracuję, to musisz wiedzeć, że czasami dostało mi się za to i od szefa i od kierowców. ale nie jestem wrogiem ludzi tylko złych zachowań.
dla niektórych to abstrakcja. po prostu trzeba do tego dorosnąć.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Tytuł:
Post Wysłano: 02 gru 2006, 17:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 gru 2006, 10:11
Posty: 6
Lokalizacja: Warszawa-Praga

chciałbym włączyć się do tematu Oczywiście o kobietach za kierownica otóż
Moja Szefowa właśnie robi prawo jazdy kategorii C i już czeka na egzamin główny :D no i jeszcze nie zdała a czeka na nią Nowy DAFIK XF :D koloru żółtego kanarkowy narazie solówka Wraz z żółtą plandeką :) później bedzie robic E no i bedzie prawdopodobnie nowa Scania :D Pozdrawiam wszystkich co do kobiet za kierownica to narazie pozytywny jest mój pogląd

_________________
Renia rządzi
Renia Radzi
Renia nigdy cię nie zdradzi
RENAULT PREMIUM 420 DCI :D:D:D:D


Tytuł:
Post Wysłano: 08 gru 2006, 16:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6307
Lokalizacja: Wrocław

dzisiaj spotkał mnie niemały zaszczyt, zadzwoniła dziewczyna z pytaniem o pracę i co dziwnego dla siebie. umówiłem ją na przyszły tydzień i sam jestem ciekawy co z tego wyjdzie.

kobiety dzwoniące o pracę dla mężów i synów to nagminne zjawisko, jednak w wiekszości przypadków tej chęci pracy nie podziela sam zainteresowany.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Tytuł:
Post Wysłano: 22 kwie 2007, 12:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2007, 10:58
Posty: 32

:D Witam Panów
To co przeczytałam na tym forum utwierdza mnie tylko w moim przeświadczeniu,że dam sobie rade w tym MĘSKIM zawodzie.Czas zadać kłam twierdzeniu,że kobieta nie nadaje się na trucki .Być może spotkam się kiedyś na drodze z TYMI panami,którzy twierdzą ,że panie tak-ale tylko za kierownicą osobówki.Pozdrawiam wszystkich ciepło i do usłyszenia na CB :lol: Joasia25


Tytuł:
Post Wysłano: 22 kwie 2007, 12:32

Ostatnio, pod Paryżem na jednej z baz logistycznych widziałem jak kobieta zajechała "skorpionem" otworzyła wrota na naczepie, zawinęła tyłem pod rampę, bez najmniejszych problemów i to "na raz". Generalnie uważam, że ten zawód jest ciężki ale z tego powodu nie powinno się dyskryminować kobiet za kierownicą. Zwłaszcza samochodów ciężarowych. Po prostu jeśli ma się do tego zdolności, talent to nie ma podziału na płeć brzydszą i słabszą w tym zawodzie. Jak zresztą w każdym innym.


Tytuł:
Post Wysłano: 22 kwie 2007, 12:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 wrz 2006, 16:50
Posty: 1136

Gdyby więcej kobiet jeździło ciężarówkami to z pewnością uspokoiłyby trochę atmosferę na cb, bo który mężczyzna nie posłucha się kogoś o aksamitnym rozkazującym głosie.


Tytuł:
Post Wysłano: 23 kwie 2007, 19:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 mar 2007, 12:14
Posty: 570
GG: 9870144
Samochód: Scania R450
Lokalizacja: Kobierno/Kalisz

moim skromnym zdaniem kobiety nie powinny jezdzic samochodami ciezarowymi :!: dwa lata temu jak bylem z ojcem w Estonii to widzialem wypadek w ktorym zginely dwie osoby bo ciezarowka prowadzona przez kobiete zmiotla z drogi samochod osobowy spychajac go z 10 metrowego nasypu :!::!::!:

_________________
"Ten, który boi się zdobywać jest skazany na porażkę" - Napoleon Bonaparte


Tytuł:
Post Wysłano: 23 kwie 2007, 19:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2007, 11:51
Posty: 358
GG: 4107185
Lokalizacja: Zamość/Warszawa

Cytuj:
moim skromnym zdaniem kobiety nie powinny jezdzic samochodami ciezarowymi :!: dwa lata temu jak bylem z ojcem w Estonii to widzialem wypadek w ktorym zginely dwie osoby bo ciezarowka prowadzona przez kobiete zmiotla z drogi samochod osobowy spychajac go z 10 metrowego nasypu :!::!::!:
I przez ten jeden wypadek mieliby tego zabronić? Ile osób zginęło przez ciężarówki prowadzone przez mężczyzn ...

_________________
http://trucksphoto.eu
http://como-it.pl || http://busy.info.pl || http://www.wpaluszku.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 23 kwie 2007, 19:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 mar 2007, 12:14
Posty: 570
GG: 9870144
Samochód: Scania R450
Lokalizacja: Kobierno/Kalisz

nie powiedzialem ze zabronic im jezdzic :!: tylko mowie ze nie powinny(a to roznica :wink: ) . ale wybor nalezy do kobiet :) jesli chca jezdzic to nie powinniśmy im tego zabraniac :D w koncu to ich wlasny wybor :!:



____________________

http://www.btcdriver.yoyo.pl/pwn.php?ID=807

viewtopic.php?t=7755


Tytuł:
Post Wysłano: 24 kwie 2007, 19:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2007, 10:58
Posty: 32

:roll: Dzięki Panowie
Ciekawe odpowiedzi ,wezme pod uwage Wasze opinie i postaram się prowadzić trucka tak by nigdy nikogo na drodze nie skrzywdzić,tudzież nie uszkodzić ciężarówki prowadzonej przez FACETA(i tym samym podpaść MĘSKIEMU gronu obecnemu na tymże forum).
Zmieniam wkrótce moje miejsce zatrudnienia i mam nadzieje,że na samym początku użytkownicy trucków będą patrzeć na mnie z lekkim politowaniem a w póżniejszym czasie również z szacunkiem.
PS:Panowie jest ze mnie zwariowana,młoda,odważna(podobno mam więcej odwagi jak rozumu)kobietka ,więc szykujcie się na na trudny przypadaek jakim będę JA
Pozdrawiam cieplutko JOASIA25 :oops: :lol: :twisted:

[ Dodano: Wto, 24.04.2007, 18:55 ]
Sorki Panowie ale na początku musze używać nicka mojego męża(jestem tu tyko turystycznie i podpatruje sobie) póżniej może założe swoje konto :_)
POZDRO JOASIa 25


Tytuł:
Post Wysłano: 24 kwie 2007, 20:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 lut 2007, 15:00
Posty: 66
Samochód: Mercedes Sprinter 312 D
Lokalizacja: Włocławek

Sa kobiety co jezdza dobrze i sa rowniez takie co za kierownica wogole nie mysla.Mialem kiedys taki przypadek jechalem sprinterem i wyprzedzlismy naraz dwa samochody w jednym z nich byal kobieta zaczelismy ja wprzedzac bylismy juz w polowie jej a ona nagle zaczela wyprzedzac poprzedzajacy ja samochod i bezmala nas przytarla nie wiem czy miala klapki na oczach jak kon czy co :lol:
Lecz sa i wyjatki moja ciocia jezdzi samochodem dostawczym i jest dobrym kierowca.
Jedni moga byc kierowcami inni sie do tego poprostu nie nadaj.

_________________
Gdyby budowanie autostrad było nielegalne > To mieli byśmy w Polsce lepsze drogi niż w Niemczech


Tytuł:
Post Wysłano: 25 paź 2007, 2:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 paź 2007, 1:25
Posty: 11

Nasz stereotyp polega na tym że w Polsce jeszcze mało widuje sie kobiet z kółkie poteżnego tracka a wbrew pozorom na zachodzie np: Niemcy bardzo często można taka sytłacje spotkac na drodze. Sam znam pare klawych babek które imają sie tego fachu i znają sie na robocie.Więc nie jesteśmy do tego widoku przyzwyczajeni dla tego chyba w większy sposób koliduje to z naszym (ego).
Ja wnioskuje że z biegiem czasu w Polsce też coraz więcej kobiet będzie zasiadac z większym kółkiem i taki widok zostanie przyznany za ogólnie przyjętąm norme.

Ps:Każdy ma prawo wszystkiego spróbowac.


Tytuł:
Post Wysłano: 08 sty 2008, 17:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 wrz 2007, 13:00
Posty: 11
Lokalizacja: Zgierz

Na zachodzie duzo kobiet jezdzi ciezarowkami ale wiekszosc z nich to takie babo chlopy, nie wiadomo czy to baba czy chlop. Mam nadzieje ze w Polsce bedzie inaczej.


Tytuł:
Post Wysłano: 08 sty 2008, 17:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 cze 2007, 0:09
Posty: 344
GG: 0
Samochód: Nyska V8 Tandem
Lokalizacja: Gdzieś przy DK12 :)

dla mnie wogóle kobieta do ciężarówki nie pasuje, to tak samo jakby taki kierowca ciężarówki poszedł tańczyć jako baletnica. :mrgreen:
ale oczywiscie każdy robi co chce i nie mówię że kobiety nie mają prawa za kółko ciężarówki siadać...najlepsze są akcje jak w drzwi puka ci panna lekkich obyczajów,ty otwierasz a ona zdziwienie wielkie bo zamiast chłopa to kobieta...raz widziałem taki przypadek.hehe nieźle to wygląda.


Tytuł:
Post Wysłano: 08 sty 2008, 17:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 gru 2007, 18:50
Posty: 55
GG: 0
Samochód: ...
Lokalizacja: Wrocław

Panowie Ja lubię jak Kobiety są za Kierownicą, a zwłaszcza czegoś większego.
(nie tylko osobówki)
A co do tego, byłem na budowie i gościu betoniarką przyjechał z Kobietą, on wysiadł z nią i zapytał gdzie ma wylać beton, pracownik powiedział gdzie a gościówa wsiadła i podjechała...

_________________
Transport kolejowy i drogowy powinien działać razem, nie przeciwko sobie!


Ostatnio zmieniony 28 lip 2010, 0:02 przez SWBT.S.A., łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 08 sty 2008, 17:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 maja 2006, 18:00
Posty: 503
GG: 7138832
Samochód: Jelcz-Scania
Lokalizacja: Tarnów

U mnie w mieście 2 kobiety prowadzą miejskie autobusy i bardzo dobrze sobie radzą, i powiem wam że z ochotą się wsiada do takiego autobusu. Przez pierwszy miesiąc jeździly w toważystwie starszych kierowców, teraz już śmigają same, mają ponoć przyjąć więcej kobiet na stanowisko kierowcy do Tarnowsiego ZKM i ja nie mam nic przeciwko.

_________________
Szybszy, nie znaczy lepszy.
B,C,E


Tytuł:
Post Wysłano: 08 sty 2008, 18:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

W Gdyni na kontenerach jeździ chyba z 5 kobiet i wszyscy je sobie chwalą.
Jedna jeździ Scania 124 a inna w firmie PEKAZET Manem TGA XXL Pusher.

Teksty typu
Cytuj:
dla mnie wogóle kobieta do ciężarówki nie pasuje
Mnie totalnie rozwalają, nie jeden facet chciał bym jeździć "TIREM" tak jak kobieta ciężarówką. Sam bym chciał żeby moja kobieta jeździła, nie zawodowo, ale tak żebym mógł jej dać ciężarówkę na zachodzie do prowadzenia a sam pójść spać i nie martwić się o to czy się obudzę.


Tytuł:
Post Wysłano: 08 sty 2008, 18:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 gru 2007, 18:50
Posty: 55
GG: 0
Samochód: ...
Lokalizacja: Wrocław

Panowie tak ni z MAN'a ni z Star'a.
Na pierwszym zdjęciu jest Pani i tam jest ,,pełno'' drążków, do czego one są?

_________________
Transport kolejowy i drogowy powinien działać razem, nie przeciwko sobie!


Tytuł:
Post Wysłano: 08 sty 2008, 18:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 cze 2007, 0:09
Posty: 344
GG: 0
Samochód: Nyska V8 Tandem
Lokalizacja: Gdzieś przy DK12 :)

Cytuj:
W Gdyni na kontenerach jeździ chyba z 5 kobiet i wszyscy je sobie chwalą.
Jedna jeździ Scania 124 a inna w firmie PEKAZET Manem TGA XXL Pusher.

Teksty typu
Cytuj:
dla mnie wogóle kobieta do ciężarówki nie pasuje
Mnie totalnie rozwalają, nie jeden facet chciał bym jeździć "TIREM" tak jak kobieta ciężarówką. Sam bym chciał żeby moja kobieta jeździła, nie zawodowo, ale tak żebym mógł jej dać ciężarówkę na zachodzie do prowadzenia a sam pójść spać i nie martwić się o to czy się obudzę.
kolego nie musi ci pasować moja wypowiedź, moje teksty i wogóle ja ci nie muszę pasować,każdy ma swoje zdanie, to po pierwsze po drugie napisałem że oczywiście kobieta może jeździć sobie "TIREM" czy czym tam jeszcze chce, bo każdy może,a teksty typu:
Cytuj:
Teksty typu
Cytuj:
dla mnie wogóle kobieta do ciężarówki nie pasuje
Mnie totalnie rozwalają,
zachowaj dla siebie bo temat jest o kobietach za kierownicą ciężarówki a nie o gustach innych osób.


Tytuł:
Post Wysłano: 08 sty 2008, 21:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 lis 2006, 13:45
Posty: 71
GG: 508875
Lokalizacja: Legnica

W firmie, w której jeździ mój tato, w podwójnej obsadzie jeździ małżeństwo :D


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 13 z 50 [ Posty: 982 ] Przejdź na stronę Poprzednia 111 12 13 14 1550 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: