Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 11 z 35 [ Posty: 682 ] Przejdź na stronę Poprzednia 19 10 11 12 1335 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 12 lip 2009, 11:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1361
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Trochę śmiesznie wyglądają te ciągniki w wersji low deck sprzęgnięte z normalnymi naczepami-kiedyś podobny widok dość często cechował Rico.Jakiś czas temu firma przeżywała podobno spore trudności a ktoś może powiedzieć jak jest teraz?

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Post Wysłano: 12 lip 2009, 13:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sie 2005, 9:17
Posty: 399
GG: 0

Cytuj:
Trochę śmiesznie wyglądają te ciągniki w wersji low deck sprzęgnięte z normalnymi naczepami-kiedyś podobny widok dość często cechował Rico.Jakiś czas temu firma przeżywała podobno spore trudności a ktoś może powiedzieć jak jest teraz?
Dwa tyg. temu rozmawiałem z kierowcą i ponoć mają dużo roboty, kierowców z urlopów pościągali.


Post Wysłano: 25 lip 2009, 15:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 wrz 2008, 14:49
Posty: 239
GG: 1
Samochód: Renault Master
Lokalizacja: Tychy

Cytuj:
A Delta eksploatuje jakieś inne auta oprócz Volvo?
Podobno Ople Vivaro "busy" :)

_________________
Pozdrawiam, Jarek.


Post Wysłano: 26 lip 2009, 0:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 paź 2008, 20:57
Posty: 28
GG: 8449770
Samochód: Volvo FH12
Lokalizacja: Chrzanów

Obrazek

A tu Delty w Drongen:
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Ostatnio zmieniony 26 lip 2009, 21:45 przez On - Kierowca, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 26 lip 2009, 8:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 kwie 2006, 23:44
Posty: 219
GG: 6237840
Samochód: Fiat Stilo JTD
Lokalizacja: Szczecin

Mam może głupie pytanie dlaczego te auta są wypięte spod naczep?


Post Wysłano: 26 lip 2009, 9:32
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2140
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Może dlatego żeby stanąć sobie w cieniu bo naczepy widać odpięte ;)

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Post Wysłano: 26 lip 2009, 12:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1320
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Współczuje kierowcą delty po takim postoju, szczególnie jeśłi stali na weekendzie. Z wątroby pewnie zostało sito. :lol:

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Post Wysłano: 26 lip 2009, 12:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 paź 2008, 20:57
Posty: 28
GG: 8449770
Samochód: Volvo FH12
Lokalizacja: Chrzanów

Tak kolego Delty stoja wekeendy ,ktore jezdza z Colina na Derby . . .


Dover znajduje sie w GB :)


Post Wysłano: 26 lip 2009, 14:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Cytuj:
A tu Delty w Dover:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Kolego w jakim Dover :roll: Chyba Ci się pomyliło z parkingiem w Belgii, a dokładniej w Drongen, tj. za Gentem w kierunku Ostende-Dunkierka :wink:
Ostatnio staliśmy tam z bratem i stało, bodajże z 6 ciągników z Delty, później przyjechały dwa kolejne zrobili przepinkę i pojechali.
Cytuj:
Tak kolego Delty stoja wekeendy
I nie tylko, ponieważ w środku tygodnia też można je tam spotkać... :roll:


Post Wysłano: 01 sie 2009, 21:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 paź 2008, 20:57
Posty: 28
GG: 8449770
Samochód: Volvo FH12
Lokalizacja: Chrzanów

Obrazek
Obrazek


Post Wysłano: 05 sie 2009, 15:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 maja 2008, 15:59
Posty: 27
Lokalizacja: Valhalla

No Niy tylko Kolin tam stoi,Wałbrzych i Jelcz też. Dlatego są razpięte bo tam mamy przpinki naczep.Jedni dociągają naczepy i robią pauzy a nastepni juz wypauzowani je zabierają i jadą dalej. Na powrocie z Angli takie same przepinki są na Jabbeke



adik93 napisał(a):
A co do delty to różne opinie krążą na ich temat, podobno wykorzystują kierowców jak niewolników, o wypłatę trzeba się prosić, a jak przyjdzie co do czego to potrącą ci z pensji i wyjdzie że tyrasz za darmo...


Jak masz pisać takie bzdury które gdzies tam usłyszałeś to daruj sobie. Niedawno był jubileusz Delty(20sto lecie) impreza w skansenie w Chorzowski parku,na której jeden z prezesów powiedział ze aktualnie pod względem rentowności firm transportowych delta zajmuje drugie miejsce w kraju(kto pierwszy niewiem wiec nie powiem) sam pracuje w delcie choć od niedawna to JA ani razu nie prosiłem sie o pieniądze a starsi pracownicy mówili mi jak jeden ze z płatnościami nigdy nie było problemu. więc co kto gzie słyszał to proponuje nie pisac taki nie potwierdzonych bzdur
Pozdro dla chłopaków z Kolina,Jelcza i Wałbrzycha


Ostatnio zmieniony 06 sie 2009, 9:40 przez MalowanyPtak, łącznie zmieniany 2 razy.

Post Wysłano: 05 sie 2009, 19:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 cze 2009, 17:48
Posty: 35
GG: 4545397
Samochód: scania 124L
Lokalizacja: Ruda Śląska

koledzy pracujący w delcie , a powiedzcie jak się pracuje na krajówce w delcie?


Post Wysłano: 06 sie 2009, 9:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 maja 2008, 15:59
Posty: 27
Lokalizacja: Valhalla

Ja Ci akurat nie powiem,bo wogóle nie mam kontaktu z ludżmi z krajówki,oni mają swoją osobną spedycje która tylko krajówką sie zajmuje. ale moze ktoś cos jeszcze dopisze


Post Wysłano: 07 sie 2009, 22:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2005, 23:43
Posty: 445
Lokalizacja: Sosnowiec

I co robią dalej Ci kierowcy co dowiazą naczepe i oddają ja "wypauzowanym" kolegom? Wracają na baze, czy przerzut gdzieś indziej?
powiedz jeszcze MalowanyPtaku czy może wiesz czy przyjmują świerzaków do Delty i ile tak średnio trwają trasy u was, bo wiem, ze jezdzi sie albo na przerzutach kilka tygodni albo robi kółka. Jak to wygląda w praktyce? Pozdrawiam

_________________
Może się matka na jakiegoś kierowcę zapatrzyła, bo mnie do samochodów ciągnie...


Post Wysłano: 08 sie 2009, 9:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 cze 2009, 17:48
Posty: 35
GG: 4545397
Samochód: scania 124L
Lokalizacja: Ruda Śląska

byłem w czwartek w delcie, jestem świerzak. powiedzieli mi tak, że mam iść do drugiego hangaru gdzie jest krajówka, jak wytrzymam pół roku w krajówce to moge zaczynać w międzynarodówce. niestety nie miałem czasu się udać do tej hali gdzie się zajmują krajówką bo musiałem już lecieć do swojej roboty.


Post Wysłano: 08 sie 2009, 11:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 wrz 2008, 14:49
Posty: 239
GG: 1
Samochód: Renault Master
Lokalizacja: Tychy

Kilka "świeżych" fotek: :)
Obrazek

Obrazek

I... niebieski! 8)
Obrazek

_________________
Pozdrawiam, Jarek.


Post Wysłano: 08 sie 2009, 13:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 sie 2005, 21:26
Posty: 227
Samochód: DAF
Lokalizacja: Bolesławiec

to tez cos ode mnie
Obrazek
Obrazek

_________________
Rogo Logistic


Post Wysłano: 10 sie 2009, 15:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 maja 2008, 15:59
Posty: 27
Lokalizacja: Valhalla

Cytuj:
I co robią dalej Ci kierowcy co dowiazą naczepe i oddają ja "wypauzowanym" kolegom? Wracają na baze, czy przerzut gdzieś indziej?
powiedz jeszcze MalowanyPtaku czy może wiesz czy przyjmują świerzaków do Delty i ile tak średnio trwają trasy u was, bo wiem, ze jezdzi sie albo na przerzutach kilka tygodni albo robi kółka. Jak to wygląda w praktyce? Pozdrawiam
Ci co nam przywożą naczepy,robią pauze i w tym czasie nastęni im przyciągną naczepe. Taka sztafeta,jeden drugiemu dociąga naczepe co powoduje ze auta są wypauzowane jak trzeba a naczepa nie stoi tylko jedzie od załadunku do rozładunku bez długiej pauzy. Na tej robocie jezdzi sie w podwójnej obsadzie,a w domu to różnie bywa tutaj juz sie konkretnie nie idzie okreslić,jak sie dobrze robota ułoży to mozesz byc co tydzie,a jak gorzej no rekordziści siedzieli po 40 kilka dni


Ostatnio zmieniony 11 sie 2009, 12:14 przez MalowanyPtak, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł: Re:
Post Wysłano: 10 sie 2009, 20:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 sie 2009, 21:58
Posty: 19
GG: 3147740
Samochód: DAF

Cytuj:
Cytuj:
Autka zawsze czyste , zadbane , wogóle full wypas .
To jeszcze o niczym nie świadczy, nie wiem jak wygląda sytuacja z traktowaniem kierowców, ale w takich wielkich firmach człowiek zawsze znaczy mniej niż w tych posiadających kilka aut. Przynajmniej tak mi się wydaje...
W duzej firmie zawsze jest największy kocioł. Najlepiej do małej firmy pójść np. 2-5 samochodów. Zarobki są ludzkie i pracy nie jest tyle że ciagle w drodze. Weekendy wolne zazwyczaj, czasem i na tygodniu do domu wrócisz i jest tak jak powinno być :D

_________________
DAF King of the road
TRANSPORTEX


Post Wysłano: 15 sie 2009, 22:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2005, 23:43
Posty: 445
Lokalizacja: Sosnowiec

Dzieki MalowanyPtaku za odpowiedź. Mam jeszcze pytanie odnośnie tego rodzynka - niebieskiego Volva. Zdziwiło mnie pojawienie się konia w takim kolorze we flocie Delty, gdzie konsekwentnie przez wiele lat kupowane były tylko ciagniki w jedynie słusznym czerwonym kolorze. Czy teraz będziemy mieli wiecej niebieskich FH-czów w Delcie?
Czy ten niebieski jest przeznaczony do jakiś "wyższych celów" niż inne i w ten sposób został wyróżniony ?
Pozdrawiam

_________________
Może się matka na jakiegoś kierowcę zapatrzyła, bo mnie do samochodów ciągnie...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 11 z 35 [ Posty: 682 ] Przejdź na stronę Poprzednia 19 10 11 12 1335 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: