Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 14 z 27 [ Posty: 537 ] Przejdź na stronę Poprzednia 112 13 14 15 1627 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 03 maja 2010, 12:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sie 2008, 19:43
Posty: 124
GG: 1537454
Samochód: Volvo FH
Lokalizacja: Sochaczew

Te kilka lat temu (bodaj 4) psute przebiegi były jedynie między miastami z do kraju czy to z kraju zawsze było się załadowanym.

_________________
Fotogaleria Samochodów Ciężarowych


Post Wysłano: 03 maja 2010, 12:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2818
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Cytuj:
Te kilka lat temu (bodaj 4)
Nie trzeba patrzeć tak daleko choćby w tamtym roku większość do Polski kursów robiła Intra.
Za jakie stawki lepiej nie mówić

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 03 maja 2010, 12:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Ale z drugiej strony, miałem do czynienia z czterema firmami, łącznie około 50 zestawów które od X lat jeżdżą tylko w systemie 50/50, często trasa ma 1100 kilometrów, więc powrót na pusto. Kwestia roboty, te znajome firmy mają płacone w obie strony, więc im się to opłaca.

Tak samo pewnie jest z Intrą. Mają swoje roboty które ciągle obsługują, i bardziej opłaca im się wysłać auto na pusto z powrotem na załadunek, niż tracić czas na dwie myjnie, dodatkowy załadunek i rozładunek.

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 03 maja 2010, 12:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2818
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Ogólnie teraz panuje taka sytuacja ze robota jest ale na zachodzie. A do kraju i z kraju mało co

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 03 maja 2010, 12:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 lis 2007, 18:40
Posty: 40
GG: 0
Lokalizacja: wrocław

Intra podłapała tyle roboty na skraju Niemiec-Belgii-Holandii-Francji że głowa mała i zaczeła robić też między Niemcy-Niemcy że aż brakuje zestawów a co do Polski jest robota żeby wozić do Polski ale nie opłaca się już wywozić z Polski lepiej pojechać się załadować do Niemiec(schkopau,guben,schwedt itp) niż w polsce się ładować


Post Wysłano: 03 maja 2010, 12:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sie 2008, 19:43
Posty: 124
GG: 1537454
Samochód: Volvo FH
Lokalizacja: Sochaczew

Cytuj:
Cytuj:
Te kilka lat temu (bodaj 4)
Nie trzeba patrzeć tak daleko choćby w tamtym roku większość do Polski kursów robiła Intra.
Za jakie stawki lepiej nie mówić
Nie zrozumiałeś mnie. Na tamte czasy nie było można powiedzieć słowa o pustym przebiegu. Intra była ciągle załadowana. Jak nie było towaru na niemcy to nawet po polsce wozili. Przestoje jedynie były jak była kolejka na myjce, czy też przy załadunku lub rozładunku.

Przepraszam za mały błąd, ale mąka była wożona z niemiec do polski do pod warszawskich marek.

_________________
Fotogaleria Samochodów Ciężarowych


Post Wysłano: 03 maja 2010, 13:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 lis 2007, 18:40
Posty: 40
GG: 0
Lokalizacja: wrocław

Oki trochę się nie zrozumieliśmy teraz też latają jak głupki :D ale po zachodzie jeszcze nie dojadą na rozładunek a już mają zlecenia na załadunek :]


Post Wysłano: 03 maja 2010, 17:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 maja 2009, 11:37
Posty: 293
GG: 4029913
Samochód: Mietek Aszrot
Lokalizacja: Białystok

Cytuj:
Oki trochę się nie zrozumieliśmy teraz też latają jak głupki :D ale po zachodzie jeszcze nie dojadą na rozładunek a już mają zlecenia na załadunek :]
A co w tym takiego dziwnego? U mnie w firmie przykładowo wyjeżdżasz w poniedziałek do Francji i już wiesz co będziesz ładował na powrocie w czwartek, piątek czy w poniedziałek za tydzień w zależności w którą częśc kraju żab lecisz.

Ostatnio w Niemczech rozmawiałem z kierowcą to ciągnął do Polski granulat do robienia plastiku, ale już wparowało mi skąd to ciągnał i do jakiego zakładu, mówił że zazwyczaj właśnie z tym wraca.


Post Wysłano: 03 maja 2010, 17:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 lis 2007, 18:40
Posty: 40
GG: 0
Lokalizacja: wrocław

No to fajna firemka jak wiadomo gdzie z kąd i do kąd :D w Intrze jest wielka nie wiadoma na ile jedziesz i co potem dostaniesz jak w większości średnich i dużych firm


Post Wysłano: 03 maja 2010, 20:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2008, 22:32
Posty: 1482
GG: 6330420
Samochód: CLK Black Series
Lokalizacja: Warszawa

Cysterka wuja lata mniej więcej po stałych miejscach załadunku i rozładunku na zachodzie. Polska tak samo. Dla mnie to też nic dziwnego, bo to w końcu nie jest jakaś drobnica czy też jednorazowe strzały.

_________________
Cichanos und Gibon Internationale Spedition u. Logistik GmbH & Co. KG, Hamburg (D) member.


Post Wysłano: 11 maja 2010, 10:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 maja 2010, 10:07
Posty: 1
GG: 0
Samochód: Ulysse II

Czy są w lubuskim firmy które wezmą kierowcę bez doświadczenia? Ile w tej intrze faktycznie idzie teraz zarobić? To że są nowe zestawy to chyba jest jakiś plus, zawsze mniej stresu w trasie.


Post Wysłano: 15 maja 2010, 21:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 maja 2009, 11:37
Posty: 293
GG: 4029913
Samochód: Mietek Aszrot
Lokalizacja: Białystok

Czy ktoś wie ile mniej więcej zestawów posiada litewski oddział? Przez Białystok jeżdżą non stop, na zachodzie też częściej spotykam auta na litewskich blachach jak polskich.


Post Wysłano: 16 maja 2010, 11:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

Cytuj:
Czy są w lubuskim firmy które wezmą kierowcę bez doświadczenia? Ile w tej intrze faktycznie idzie teraz zarobić? To że są nowe zestawy to chyba jest jakiś plus, zawsze mniej stresu w trasie.
na takie pytania to raczej na forum nikt ci nie odpowie -poza wróżką - wiec skieruj je do firmy
a na nowy zestaw trzeba sobie wyrobić opinie w firmie a jest tam ok 250 kierowców którzy na nie czekają ale zawsze możesz i ty stanąć na końcu kolejki :lol:

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Post Wysłano: 03 cze 2010, 17:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1362
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Witam,czy Intra zakupiła może jakieś Scanie R Highline na xenonie?Ostatnio mijałem się z takimi dwoma autami na A2 w D a wcześniejsze R-ki nie widziałem żeby miały xenon.I na Hiszpanię też podłapali jakąś robotę na wywóz granulatu z Gorzowa Wlkp,rozmawiałem ostatnio z jednym z ich kierowców o tym na radiu.

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Post Wysłano: 05 cze 2010, 9:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Chyba rzeczywiście zakupili eRki. Wczoraj widziałem Scanie R Highline bez spojlerów od nich, właśnie z xenonowymi światłami. Pomalowana tak jak ostatnio zakupione Mercedesy, przód zderzaka w kolorze kabiny i stopnica plastikowa.

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 05 cze 2010, 10:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Zakupili, zakupili. W serwisie Scanii w Tarnowie Podgórnym stało kilka takich R w barwach Intry, gdy ostatnio tam przejeżdżałem.

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 05 cze 2010, 11:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 maja 2007, 19:04
Posty: 118
GG: 0
Lokalizacja: Grudziądz

Wie ktoś może jakie zarobki w tej firmie ? I jak jezdzą 3/1 , czy często łikend gdzieś na parkingu ?
Co ile w domu ?

_________________
http://fifus.picturepush.com/ --> http://remigiuszwiniewski.picturepush.com/


Post Wysłano: 10 cze 2010, 21:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 cze 2010, 20:54
Posty: 65
GG: 0

Nie wiem jak jest teraz w Intrze, ale pamiętam, że jak miałem jakąkolwiek styczność z tą firmą, czy to poprzez kierowce czy inaczej to mówili, że jest źleee. Tylko, że narzekają, a sami nie odchodzą to nie wiem <?>

Mieszkałem nie daleko bazy Intry, a teraz już całkiem blisko, także mam na co popatrzeć :))) Dzisiaj jadąc z Borowego dogoniłem Andrzeja z DAF'a z bazy wyjeżdżał widziałem. Stówke miał na pewno... Chyba nawet ponad. AAAaaaa no i miał silos z GE!


a tu fota z kilku dni wcześniej:
Obrazek

_________________
http://www.flickr.com/photos/brayoo


Post Wysłano: 10 cze 2010, 22:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2818
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Cytuj:
AAAaaaa no i miał silos z GE!
Juz ze dwa lata ciągają ich silosy. Lepiej im to wychodzi niż kupić swój

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 12 cze 2010, 13:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 lut 2010, 18:15
Posty: 1
GG: 0

W Intrze jest coraz gorzej,kierowcy odchodzą grupowo po 6-7 i brakuje kierowców,przyjmują każdego jak leci...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 14 z 27 [ Posty: 537 ] Przejdź na stronę Poprzednia 112 13 14 15 1627 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: