Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 15 z 27 [ Posty: 537 ] Przejdź na stronę Poprzednia 113 14 15 16 1727 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 12 cze 2010, 18:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

Cytuj:
W Intrze jest coraz gorzej,kierowcy odchodzą grupowo po 6-7 i brakuje kierowców,przyjmują każdego jak leci...
w końcu przejrzeli na oczy bo ileż można dawać się tak poniewierać i szantażować listami przepałów od niestworzonych norm paliwowych w zamian za to otrzymując jałmużnę

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Post Wysłano: 12 cze 2010, 19:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 cze 2010, 20:54
Posty: 65
GG: 0

Cytuj:
w końcu przejrzeli na oczy bo ileż można dawać się tak poniewierać i szantażować listami przepałów od niestworzonych norm paliwowych w zamian za to otrzymując jałmużnę
A coś konkretniejszego ? jak to wyglądało ?

_________________
http://www.flickr.com/photos/brayoo


Post Wysłano: 13 cze 2010, 12:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

wiesz wiele było wspominane o tym w temacie a szczegóły poznasz jak zakosztujesz-próba nie strzelba,ślubu nie bierzesz,pojeździsz chwile to zapodasz najnowsze pomysły Romka

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Post Wysłano: 04 lip 2010, 16:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 cze 2010, 19:47
Posty: 10
GG: 0

Witam czytam te wszystkie opinie tej firmie ,mam sprawe powoli szukam ciekawej pracy i tak sobie o intra pomyslalem ,jestem 40letnim emerytem (mon) pare lat na misjach jako kierowca(bliski wschod) moze ktos z kolegow ktorzy pracują w INTRZE podpowiedzą co i jak czy warto sobie glowe zawracac??a moze jakis inny ciekawy pomysł,prosze o info


Post Wysłano: 24 lip 2010, 19:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 lis 2007, 18:40
Posty: 40
GG: 0
Lokalizacja: wrocław

panowie czy ktoś wie czy Intra ma nowe Scanie R ???
a ma może ktoś zdjęcie Scanii R420 Topline numer boczny 245


Post Wysłano: 03 sie 2010, 17:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sty 2006, 21:14
Posty: 99
Samochód: Renault Magnum 460 DXI E5
Lokalizacja: Poznań

DAF & Scania- INTRA (A2 Poznań)
Obrazek

Obrazek

_________________
POLSKA--->NORWEGIA--->POLSKA
POLSKA---> SZWECJA --->POLSKA

Renault Trucks


Post Wysłano: 14 sie 2010, 12:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 lis 2007, 18:40
Posty: 40
GG: 0
Lokalizacja: wrocław

Ostatnio śmigneła mi nowa Scania eR TL w pięknym ciemnym niebieskim kolorze Intry :) zaciekawił mnie napis nowy silnik na górze kabiny ma ktoś może info coś o tych Scaniach albo ich Zdjęcia POZdrawiam :)


Post Wysłano: 22 paź 2010, 17:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 paź 2010, 17:42
Posty: 128
Samochód: Służbowy Golf VI
Lokalizacja: Poznań - Zielona Góra

Panowie oraz Panie poszukuje zdjęcia Scania R420 Topline z Intry nawet dwóch jedna ma numer boczny 245 a druga numer boczny 290 może ma ktoś ich zdjęcia ?


Post Wysłano: 22 paź 2010, 18:09
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1749
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Ostatnio widziałem stare Volvo FH12 z Intry,oni mają jeszcze takie stare auta ,czy może to był już sprzedany zestaw tylko jeszcze oklejenie zostało :?:


Post Wysłano: 22 paź 2010, 18:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 paź 2010, 17:42
Posty: 128
Samochód: Służbowy Golf VI
Lokalizacja: Poznań - Zielona Góra

Cytuj:
Ostatnio widziałem stare Volvo FH12 z Intry,oni mają jeszcze takie stare auta ,czy może to był już sprzedany zestaw tylko jeszcze oklejenie zostało :?:
Z tego co mi wiadomo to Intra na stanie ma jedynie jedno Volvo i to jest Volvo FM ale ciekawi byłby mnie wygląd Nowego FH w malowaniu Intry ponieważ to co widziałem malowanie FM jest Pasujące do tej firmy


Post Wysłano: 22 paź 2010, 19:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 maja 2007, 15:08
Posty: 35
Lokalizacja: Herby

Cytuj:
Cytuj:
Ostatnio widziałem stare Volvo FH12 z Intry,oni mają jeszcze takie stare auta ,czy może to był już sprzedany zestaw tylko jeszcze oklejenie zostało :?:
Z tego co mi wiadomo to Intra na stanie ma jedynie jedno Volvo i to jest Volvo FM ale ciekawi byłby mnie wygląd Nowego FH w malowaniu Intry ponieważ to co widziałem malowanie FM jest Pasujące do tej firmy

Na tej stronie znajduje się się to Volvo FM http://trucksfoto.pl/index.php?PHPSESSI ... topic=16.0 świetnie się prezentuje.

_________________
Wszędzie dobrze,ale w bunkrze najlepiej(Petten)


Post Wysłano: 22 paź 2010, 23:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 paź 2010, 17:42
Posty: 128
Samochód: Służbowy Golf VI
Lokalizacja: Poznań - Zielona Góra

No właśnie o tym zdjęciu wspominałem :) teraz tylko czas zobaczyć w Akcji FM-a
a ja nadal ciąg dalszy
Cytuj:
Panowie oraz Panie poszukuje zdjęcia Scania R420 Topline z Intry nawet dwóch jedna ma numer boczny 245 a druga numer boczny 290 może ma ktoś ich zdjęcia ?
:)


Post Wysłano: 23 paź 2010, 0:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 wrz 2010, 19:51
Posty: 66
GG: 1437399
Samochód: Kadett
Lokalizacja: Augustów | Polska | Europa | Świat

Ogólnie mają bardzo ładne zestawy. Mógłbym u nich jeździć tylko i wyłącznie ze względu na wygląd ich wozów :)


Post Wysłano: 23 paź 2010, 10:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sie 2008, 19:43
Posty: 124
GG: 1537454
Samochód: Volvo FH
Lokalizacja: Sochaczew

Cytuj:
Ostatnio widziałem stare Volvo FH12 z Intry,oni mają jeszcze takie stare auta ,czy może to był już sprzedany zestaw tylko jeszcze oklejenie zostało :?:
Zapewne sprzedany. Kilka lat temu Intra wymówiła umowę podwykonawstwa firmie w której pracował mój tato, bo właśnie były użytkowane Volva FH12 pierwszej generacji. Twierdzili, że auta są za stare, a sami mieli starsze.

_________________
Fotogaleria Samochodów Ciężarowych


Post Wysłano: 23 paź 2010, 11:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 paź 2010, 17:42
Posty: 128
Samochód: Służbowy Golf VI
Lokalizacja: Poznań - Zielona Góra

Cytuj:
Cytuj:
Ostatnio widziałem stare Volvo FH12 z Intry,oni mają jeszcze takie stare auta ,czy może to był już sprzedany zestaw tylko jeszcze oklejenie zostało :?:
Zapewne sprzedany. Kilka lat temu Intra wymówiła umowę podwykonawstwa firmie w której pracował mój tato, bo właśnie były użytkowane Volva FH12 pierwszej generacji. Twierdzili, że auta są za stare, a sami mieli starsze.
Z tego co ogólnie wiadomo w Intrze wiek aut nie przekracza 5 lat ponieważ tak Intra bierze Leasingi 5 lat i auto w rozliczenie i jest brane nowe :) PS : Przepraszam jest Scania 143H przebieg 2.000.000 KM potocznie zwana "Babcią" ale ona jest używana tylko na Bazie oraz w Nagłej konieczności :P


Post Wysłano: 02 lis 2010, 23:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Panowie, jakiej marki kompresory Intra ma zamontowane w Actrosach MP3? (widoczny na zdjęciu autorstwa W123)

Obrazek

Na pewno nie jest to RTi, Drumm ani MHS.

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 03 lis 2010, 14:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 kwie 2006, 18:17
Posty: 692
GG: 8426213
Samochód: Scania R420
Lokalizacja: Bochnia

Cytuj:
...
Na pewno nie jest to RTi, Drumm ani MHS.
Igor, nie ma kompresorów RTi :wink: Jest to typ zabudowy, spotykany na kompresorach GHH.

A co do kompresora na Actrosie, to myślę że jest to właśnie GHH, chodź nie jestem pewien bo nie widziałem wcześniej tej zabudowy.


Post Wysłano: 03 lis 2010, 17:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Dobrze wiedzieć :). W takim razie chodzi mi o producenta zabudowy tego kompresora.

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 24 lis 2010, 17:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 kwie 2008, 14:16
Posty: 362
Lokalizacja: Leszno

Posiadają nowe Volvo FM, numer boczny 308. Widziany dziś na DK12.


Post Wysłano: 25 lis 2010, 20:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 cze 2009, 0:44
Posty: 43
GG: 7746268
Samochód: Scania
Lokalizacja: Szubin

Pytanie tylko i wyłącznie do aktualnych lub byłych kierowców INTRY: Panowie jak tam jest??Aż tak tragicznie??Jest jakiś system wyjazdów typu3/1 itp czy po prostu powroty na weekend po tygodniu czy dwóch??Pozdro

_________________
Jeśli ktoś zarzuci ci brak profesjonalizmu, powiedz mu że Titanica zbudowali profesjonaliści, a Arkę Noego amatorzy.


"Transport nie jest jak sklep spożywczy, że otwierasz i wszystko jest dobrze.Tu się może stać wszystko''


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 15 z 27 [ Posty: 537 ] Przejdź na stronę Poprzednia 113 14 15 16 1727 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: