Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 20 z 35 [ Posty: 682 ] Przejdź na stronę Poprzednia 118 19 20 21 2235 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 03 lip 2010, 20:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 lut 2007, 19:17
Posty: 338
GG: 1
Samochód: Fiat/FH
Lokalizacja: Zabrze

Nie ma roboty na szkle,zapinasz szmate i kasę trzepiesz dalej :wink:

_________________
Do what you love and you will never have to work.


Post Wysłano: 03 lip 2010, 21:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 sty 2006, 21:21
Posty: 111

Cytuj:
Ja dodam jeszcze tylko tyle,że firma ma dużo zakazów dotyczących aut np.Nie można nakleić bocznych gałązek na szyby,proporczyków itp :roll:
Totalny bezsens. Kierowca urządza auto pod siebie, aby jak najlepiej się w nim czuć i pracodawcy nie powinno zbytnio obchodzi to, co się dzieje w kabinie. Raczej powinni pilnować tego, by przy zdawaniu zestawu był on w jakimś możliwym do użytkowania stanie.


Post Wysłano: 03 lip 2010, 21:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lis 2007, 11:01
Posty: 282
GG: 5123594
Samochód: Renault Master 150 dCi
Lokalizacja: Bytom [SY]

ScaniaV8, wiesz może co robią te Ople na placu Delty w Świętochłowicach na Chorzowskiej ? Ostatnio przejeżdżałem i z przodu stały 2 naczepy (chyba na sprzedaż) a dalej same Ople, dalej już stały zestawy Delty.


Post Wysłano: 03 lip 2010, 21:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 wrz 2008, 14:49
Posty: 239
GG: 1
Samochód: Renault Master
Lokalizacja: Tychy

Auta są rozbierane na części i idą najprawdopodobniej na wschód.
To się odbywa chyba w tym magazynie na placu. Jeśli się mylę, proszę o poprawę :wink:

_________________
Pozdrawiam, Jarek.


Post Wysłano: 03 lip 2010, 21:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Cytuj:
Cytuj:
Ja dodam jeszcze tylko tyle,że firma ma dużo zakazów dotyczących aut np.Nie można nakleić bocznych gałązek na szyby,proporczyków itp :roll:
Totalny bezsens. Kierowca urządza auto pod siebie, aby jak najlepiej się w nim czuć i pracodawcy nie powinno zbytnio obchodzi to, co się dzieje w kabinie. Raczej powinni pilnować tego, by przy zdawaniu zestawu był on w jakimś możliwym do użytkowania stanie.
Samochód jest pracodawcy, i może sobie zażyczyć byś jeździł tylko w różowych koszulkach - nie pasuje, to do widzenia.

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 03 lip 2010, 22:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Cytuj:
Cytuj:
Totalny bezsens. Kierowca urządza auto pod siebie, aby jak najlepiej się w nim czuć i pracodawcy nie powinno zbytnio obchodzi to, co się dzieje w kabinie. Raczej powinni pilnować tego, by przy zdawaniu zestawu był on w jakimś możliwym do użytkowania stanie.
Samochód jest pracodawcy, i może sobie zażyczyć byś jeździł tylko w różowych koszulkach - nie pasuje, to do widzenia.
No właśnie. I to jest sedno sprawy. Kierowca urządza auto pod siebie, jeśli ma na to zgodę pracodawcy. Można tak urządzić, by nie wyglądało jak choinka, bo w chacie w oknach chyba też proporczyków nie wieszasz, więc skoro właściciel pojazdu czyt. pracodawca sobie tego nie życzy to nie ma w ogóle tematu. Samochód nie reprezentuje kierowcy, tylko firmę, a właściciel firmy nie chce by wozy wyglądały jak palmy wielkanocne - krótko i treściwie.

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 03 lip 2010, 23:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2010, 20:34
Posty: 77
GG: 2538029
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

A w Delcie na Miedzynarodówce jeżdżą jeszcze te stare Volva FH12...?


Post Wysłano: 04 lip 2010, 8:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 sie 2005, 18:35
Posty: 453

No to pewnie będzie tak jak w Thalheim. 3-4 tyg. w trasie i tydzień w domu. Niektórzy się nawet chwalili tym, że pół roku, a nawet więcej bez zjazdu tam byli. A od tego roku czasem nie jest obowiązkowe wyposażenie auta w lodówkę przez producenta?


Post Wysłano: 04 lip 2010, 21:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 lut 2007, 19:17
Posty: 338
GG: 1
Samochód: Fiat/FH
Lokalizacja: Zabrze

Nie do końca jest ten tydzień w domu :roll: Delta na uni jeździ do oporu i wolne czasem nawet tylko 2 dni,potwierdziło to kilku kierowców :wink:

PS.Na międzynarodówce jeżdżą tylko chińczyki :)

_________________
Do what you love and you will never have to work.


Post Wysłano: 04 lip 2010, 22:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 kwie 2010, 21:20
Posty: 72
GG: 5839699
Lokalizacja: Przemków/głogów DK 12

przeca to jest oczywiste. W jakiej firmie masz np 3/1 i z tego jesteś cały tydzień w domu,ja jeszcze o takiej nie słyszałem. każdy orze jak może !

_________________
'..biorę co los da, życia made in Polska
to jest moje miejsce bo kocham to miejsce ...'
/IRC
łeb w dół i trzeba zapierd*lać!
http://www.youtube.com/watch?v=pkwvifYw ... AYxJoN4pXc


Post Wysłano: 07 lip 2010, 9:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 wrz 2007, 10:01
Posty: 1208
Lokalizacja: Janów k.Częstochowy

A mnie dziwi jak można wziąć kierowcy na przeżuty samochód bez lodówki :/

_________________
Pozdrawiam
Leszek


Straż pożarna Częstochowa


Post Wysłano: 07 lip 2010, 9:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 sie 2005, 18:35
Posty: 453

A mnie nie. To nie właściciel jeździ tym samochodem, a pracownik, więc go to nie interesuje.


Post Wysłano: 07 lip 2010, 10:01

Cytuj:
A mnie nie. To nie właściciel jeździ tym samochodem, a pracownik, więc go to nie interesuje.
Mnie też nie. Tym bardziej, że w takich wielkich firmach kierowca jest tylko łącznikiem pomiędzy fotelem a kierownicą, względnie numerem rejestracyjnym, numerem telefonu itp.
Bardziej mnie dziwi postawa kierowców, którzy godzą się na takie warunki pracy. No cóż, nie mój cyrk, nie moje małpy.


Post Wysłano: 10 lip 2010, 22:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 kwie 2008, 15:14
Posty: 316
Samochód: Volvo FH12 420 Globetrotter
Lokalizacja: Sosnowiec

Do delty przyszlo pare silosow z tego co wiem :)


Post Wysłano: 11 lip 2010, 22:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 lut 2007, 19:17
Posty: 338
GG: 1
Samochód: Fiat/FH
Lokalizacja: Zabrze

Co z tego że nowych jak idą na unie,konie bez lodówek itp.Takie upały bez lodówki to kto pójdzie?Dyspozytor już 2 tydzień wciska te nowe auta,na unie jak i z Inloaderami i Silosami nie ma chętnych.Mała kasa,nie ma Cię w domu,zjazd ze szkłem do Żar pod granicą no i bez lodówki :roll:

PS.Nie ma co się dziwić,że delta przechodzi dużą rotacje kierowców :twisted:

_________________
Do what you love and you will never have to work.


Post Wysłano: 13 lip 2010, 0:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lut 2005, 18:59
Posty: 833

Czyli co, nie ma lodówki, to idź Pan w c**j z taką firmą? To sobie wystarczy turystyczną kupić, 200 zł, chłodzi jak powinna, a po 9h chłodzenia w czasie jazdy może być wyłączona całą noc i będzie dalej trzymać chłód. I nie są wiele mniejsze od tych oferowanych przez producenta, o ile nawet nie równe. Wszystkiego nie da się mieć, a jak już z niektórych takie pieski francuskie, to Niemcy oferują komfortowe miejsca pracy. Gorzej z szacunkiem do Polaka..


Post Wysłano: 13 lip 2010, 7:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lip 2006, 19:32
Posty: 201
GG: 3602137

Cytuj:
Czyli co, nie ma lodówki, to idź Pan w c**j z taką firmą?
Tak jest,niech se szef sam dyma bez lodówki na miedzynarodówce :!:

_________________
lepiej mieć brzuch od piwa,niż garb od roboty


Post Wysłano: 13 lip 2010, 10:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 sie 2005, 18:35
Posty: 453

Cytuj:
Czyli co, nie ma lodówki, to idź Pan w c**j z taką firmą? To sobie wystarczy turystyczną kupić, 200 zł, chłodzi jak powinna, a po 9h chłodzenia w czasie jazdy może być wyłączona całą noc i będzie dalej trzymać chłód. I nie są wiele mniejsze od tych oferowanych przez producenta, o ile nawet nie równe. Wszystkiego nie da się mieć, a jak już z niektórych takie pieski francuskie, to Niemcy oferują komfortowe miejsca pracy. Gorzej z szacunkiem do Polaka..
To proszę bardzo znajdź mi lodówkę za 200 zł. Chętnie kupię.

Przy dzisiejszych upałach jazda bez lodówki bardzo utrudnia pracę.


Post Wysłano: 13 lip 2010, 16:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 lut 2007, 19:17
Posty: 338
GG: 1
Samochód: Fiat/FH
Lokalizacja: Zabrze

Dokładnie niech sobie pojedzie taki szef bez lodówki na 4 tygodnie to zobaczymy jak szybko zmieniłby zdanie żeby montować te lodówki fabrycznie :wink:

PS.Była to 1 firma ojca w której nie było lodówki na międzynarodówce :roll:

_________________
Do what you love and you will never have to work.


Post Wysłano: 13 lip 2010, 17:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sty 2009, 13:47
Posty: 415
GG: 32844623
Lokalizacja: Radomsko

Cytuj:
Czyli co, nie ma lodówki, to idź Pan w c**j z taką firmą? To sobie wystarczy turystyczną kupić, 200 zł, chłodzi jak powinna, a po 9h chłodzenia w czasie jazdy może być wyłączona całą noc i będzie dalej trzymać chłód. I nie są wiele mniejsze od tych oferowanych przez producenta, o ile nawet nie równe. Wszystkiego nie da się mieć, a jak już z niektórych takie pieski francuskie, to Niemcy oferują komfortowe miejsca pracy. Gorzej z szacunkiem do Polaka..
Jeszcze ma kierowca z własnej kieszeni do interesu dokładać,
bo szefowi szkoda na podstawowe wyposażenie samochodu, w XXI wieku ?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 20 z 35 [ Posty: 682 ] Przejdź na stronę Poprzednia 118 19 20 21 2235 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: