Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 22 z 35 [ Posty: 682 ] Przejdź na stronę Poprzednia 120 21 22 23 2435 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 13 sie 2010, 21:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2818
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Cytuj:
Rozbawiłeś mnie do łez :lol: 5 może zarobisz w podwójne ale Cię cały miesiąc nie ma w domu,Na pojedyńczej 3,000 - 4,100 jak dobrze pójdzie :wink:
3-4tys na międzynarodówce chłopcze szanuj się trochę

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 13 sie 2010, 22:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 lut 2007, 19:17
Posty: 338
GG: 1
Samochód: Fiat/FH
Lokalizacja: Zabrze

Szkoda że Delta nie daje kwitu miesięcznego bo bym Ci to udowodnił.Mój tata tam jeździł więc wiem jak tam jest,gdzie się jeździ i za ile :wink:

PS.Pan Reszka wczoraj dzwonił do taty czy by nie wrócił bo nie ma obsady :roll: Żal mi takich ludzi za grosz szacunku nie mają najpierw każe mu ... do biura po zwolnienie a teraz dzwoni czy by nie wrócił :lol:

_________________
Do what you love and you will never have to work.


Post Wysłano: 14 sie 2010, 12:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lis 2006, 18:57
Posty: 1697
Samochód: Opel Insignia ST
Lokalizacja: Spręcowo, ok. Olsztyna

Cytuj:
Rozbawiłeś mnie do łez :lol: 5 może zarobisz w podwójne ale Cię cały miesiąc nie ma w domu,Na pojedyńczej 3,000 - 4,100 jak dobrze pójdzie :wink:
To rzeczywiście rewelacyjne zarobki. Mój ojciec zarabia więcej jeżdżąc po województwie i będąc codziennie w domu.

_________________
Solaris Urbino 18 '17


Post Wysłano: 15 sie 2010, 0:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 wrz 2007, 10:01
Posty: 1208
Lokalizacja: Janów k.Częstochowy

No niestety... Coraz więcej firm na śląsku daje takie wypłaty. Owszem, zarobisz więcej, ale nie na legalu, a to magnesik, a to jakaś lewa karta itp, itd. Dlatego już nie jeżdże. Poprostu nie warto, bo śmigając na legalu i nie narażając własnego tyłka zarabia się tak jak wyżej kolega napisał 3-4 k PLN (i jeszcze coraz rzadziej wolny weekend się trafia).

_________________
Pozdrawiam
Leszek


Straż pożarna Częstochowa


Post Wysłano: 04 wrz 2010, 23:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Obrazek


Post Wysłano: 05 wrz 2010, 12:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 sty 2010, 16:03
Posty: 226
GG: 11516920
Samochód: DAF CF 440 Euro 6 Space Cab
Lokalizacja: Starzyny [SZA]

Cytuj:
Rozbawiłeś mnie do łez :lol: 5 może zarobisz w podwójne ale Cię cały miesiąc nie ma w domu,Na pojedyńczej 3,000 - 4,100 jak dobrze pójdzie :wink:
Jeżeli siedząc na UE po 3-4 tyg za taką kase to jest śmiech na sali... Minimum 5,500 do 6,200 w takim systemie.
Jak mówisz, że Delta tak płaci w pojedynczej to nie łudź się, że w podwójnej weźmiesz 5 koła. Bo w podwójnej zarobisz 5 tyś, ale na dwóch :lol:

Cytuj:
3-4tys na międzynarodówce chłopcze szanuj się trochę
Zgadza się, ale są tacy co będzie siedział miesiąc na unii za takie psie pieniądze i będzie zadowolony.
Nie pogardziłbym 4 tysiącami, ale tylko wtedy gdybym był co tydzień w domu (tak jak w obecnej sytuacji). Wyjazd w poniedziałek rano, bądź w niedziele w nocy i powrót w piątek wieczorem. Wtedy 4 koła by mi stykło, ale siedzieć na unii za takie grosze to porażka.

_________________
Nie ma lipy, same dęby!
DAF XF 105 Super Space Cab - nie ma większego.
Lubię Actrosy... Wyprzedzać pod górę :mrgreen:


Post Wysłano: 05 wrz 2010, 14:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Cytuj:
Cytuj:
Rozbawiłeś mnie do łez :lol: 5 może zarobisz w podwójne ale Cię cały miesiąc nie ma w domu,Na pojedyńczej 3,000 - 4,100 jak dobrze pójdzie :wink:
To rzeczywiście rewelacyjne zarobki. Mój ojciec zarabia więcej jeżdżąc po województwie i będąc codziennie w domu.
No to niech jezdzi dalej i zarabia wiecej.. Tak czytam te posty i widzac cos takiego:
Cytuj:
3-4tys na międzynarodówce chłopcze szanuj się trochę
Zaczynam się zastanawiac czy Wy tylko tak kozaczycie czy naprawde nie wiecie jakie są realia? Poczekajmy jak sam siadziesz za kierownice i jakie beda Twoje zarobki - mozesz wtedy przyjsc na forum i pokazac swoj pasek. Niestety ale tego co bylo kiedys, dzisiaj juz nie ma. A kazdy ma rodzine i chcialby godnie zarobic na jej utrzymanie. I wiadomo, ze jest roznica w zarobkach przykladowo miedzy Slaskiem, a Warszawa ale logiczne tam zycie jest drozsze wiec mozna by sie zastanawiac gdzie sie to lepiej oplaca.

Aha i chcialbym zobaczyc te firmy gdzie za 3-4 tygodnie jazdy po Uni szef daje do reki 6 tysiecy zlotych.


Post Wysłano: 05 wrz 2010, 15:35

Cytuj:
I wiadomo, ze jest roznica w zarobkach przykladowo miedzy Slaskiem, a Warszawa ale logiczne tam zycie jest drozsze wiec mozna by sie zastanawiac gdzie sie to lepiej oplaca.
Z tym droższym życiem to jest lekka przesada. Dwa lata temu przeniosłem się z małej miejscowości w woj. podkarpackim do Wrocławia. Jeśli chodzi o cenę produktów spożywczych, to jest praktycznie to samo więc tutaj nie widzę żadnego problemu. Nawet cena paliwa jest niekiedy niższa nawet 15gr. niż w u mnie w małej miejscowości. Inna sprawa to jeśli chcesz pójść na piwo do rynku czy stołować się w barach i restauracjach - wtedy ceny są o wiele wyższe, ale rozmawiamy raczej o "codziennym" życiu.

Inna kwestia to ceny mieszkań: we Wrocławiu jest trzy razy drożej więc tutaj stwierdzenie, że życie jest droższe pasuje.


Post Wysłano: 05 wrz 2010, 15:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 sty 2010, 16:03
Posty: 226
GG: 11516920
Samochód: DAF CF 440 Euro 6 Space Cab
Lokalizacja: Starzyny [SZA]

Cytuj:
Poczekajmy jak sam siadziesz za kierownice i jakie beda Twoje zarobki - mozesz wtedy przyjsc na forum i pokazac swoj pasek.
Już siedzę za kierownicą i widzę jak jest, przynajmniej u mnie w firmie gdzie pracuję i jestem co tydzień w domu. Zdarza się wyjazd na weekend, ale to nie jest notoryczne.
Cytuj:
Aha i chcialbym zobaczyc te firmy gdzie za 3-4 tygodnie jazdy po Uni szef daje do reki 6 tysiecy zlotych.
STEEL TRANS Košice, system 4/1 i 5 tyś na czysto.


Są pracodawcy, nie kierowcy, pracodawcy, którzy jeżdżą za byle pieniądze, aby tylko auto nie stało i na rynku dzieje się to co się dzieje... Pracodawca jedzie za byle co i kierowca potem też dostaje byle co.
Może doczekamy kiedyś czasów gdzie wszystkie firmy, a nie tylko garstka firm będzie jeździć za 1 euro na km, szanując przy tym siebie i kierowców.

_________________
Nie ma lipy, same dęby!
DAF XF 105 Super Space Cab - nie ma większego.
Lubię Actrosy... Wyprzedzać pod górę :mrgreen:


Post Wysłano: 05 wrz 2010, 18:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2818
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Cytuj:
Tak czytam te posty i widzac cos takiego:

ciucma102 napisał(a):
3-4tys na międzynarodówce chłopcze szanuj się trochę


Zaczynam się zastanawiac czy Wy tylko tak kozaczycie czy naprawde nie wiecie jakie są realia? Poczekajmy jak sam siadziesz za kierownice i jakie beda Twoje zarobki - mozesz wtedy przyjsc na forum i pokazac swoj pasek

Wiem jakie sa realia.
Nie mamy na co czekać bo tak sie składa ze pracuje jako kierowca. Każda noc w domu i w cale nie zarabiam mało jak na swierzaka co więcej wydaje mi sie ze zarabiam dość dużo bo koledzy jeżdżący w podobnej pracy maja po 500zl mniej. Ale nie ukrywajmy rodzaj transportu jaki wykonuje jest dość specyficzny (transport odpadów spożywczych oraz padliny) wiec i pieniądze są inne niż za typowy transport.

Paska choć bym chciał to ci nie pokaże ponieważ w firmie nie istnieje cos takiego

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 05 wrz 2010, 21:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 gru 2008, 20:28
Posty: 190
GG: 9542791
Samochód: A raczej jego brak...
Lokalizacja: Pisz NPI

Ostatnio widziałem Volvo chińczyka + firane od delty, + wózek na tyle naczepy, sami ładują, rozładowują ?

_________________
Stoi na stacji lokomotywa...


Post Wysłano: 05 wrz 2010, 23:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 wrz 2007, 10:01
Posty: 1208
Lokalizacja: Janów k.Częstochowy

Mają 2-3 takie zestawy na krajówce, jakaś stała robota OIDP to z blachą po składach.

_________________
Pozdrawiam
Leszek


Straż pożarna Częstochowa


Post Wysłano: 07 wrz 2010, 19:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2010, 20:34
Posty: 77
GG: 2538029
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Jeżdżą jeszcze w Delcie tandemy ?


Post Wysłano: 08 wrz 2010, 21:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 sie 2005, 18:35
Posty: 453

Tak, jeżdżą.


Post Wysłano: 09 wrz 2010, 17:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 sie 2009, 20:22
Posty: 27
GG: 683396
Samochód: Mercedes Actros 1843
Lokalizacja: Ryki/Trojanów

Koledzy chciałbym się o coś zapytać bo ciekawi mnie jedna sprawa , ta firma ma swój salon VOLVO to komu szef płaci leasing


Post Wysłano: 09 wrz 2010, 17:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2601
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
Koledzy chciałbym się o coś zapytać bo ciekawi mnie jedna sprawa , ta firma ma swój salon VOLVO to komu szef płaci leasing
Bankowi?

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 13 wrz 2010, 22:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 maja 2008, 21:25
Posty: 388
GG: 4287442
Samochód: Volvo V40
Lokalizacja: Wiązownica

Delta Trans brała udział w paradzie Volvo :)

http://www.youtube.com/watch?v=fQgmCzqjhCY

A najlepiej widać wszystko tutaj :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=2bu-_fisJfU


Post Wysłano: 14 wrz 2010, 18:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2010, 20:34
Posty: 77
GG: 2538029
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Jak obecnie we firmie z zarobkami i jak z pracą ?


Post Wysłano: 19 wrz 2010, 21:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 sty 2010, 0:01
Posty: 248
GG: 7411066
Samochód: Volvo

Czy aby dostać sie na szkło trzeba miec znajomosci? Czy z ulicy jest szansa wkrecic sie na szkło?

_________________
Aby zostać dawcą organów nie musisz kupować motoru. Wystarczy stary rower i wypad nim do wiejskiego sklepu po krajowej drodze którą idzie tranzyt ciężarówek!


Post Wysłano: 19 wrz 2010, 22:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 lut 2007, 19:17
Posty: 338
GG: 1
Samochód: Fiat/FH
Lokalizacja: Zabrze

Biorą wszystkich jak leci teraz już nie ma kastingów jak kiedyś :wink:

PS.Ogólnie firma kiedyś lepiej szanowała ludzi :roll: Także jak masz gdzie indziej robotę omijaj delte,obciążają za wszytko a w szczególności za przepały na Romunie na którą często latają :wink:Aha i nie zdziw się jak byś już do nich poszedł że auta są bez lodówek nawet te na unie co latają :roll:

_________________
Do what you love and you will never have to work.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 22 z 35 [ Posty: 682 ] Przejdź na stronę Poprzednia 120 21 22 23 2435 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: