Strona 11 z 54 [ Posty: 1076 ] Przejdź na stronę Poprzednia 19 10 11 12 1354 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 16 maja 2011, 12:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Na stronie pojawił się nowy filmik. Coś mi się wydaje, że moje przypuszczenia co do jakości wykonania się sprawdzą :shock: :shock: :shock:
fotki ze spotu:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jednego jestem pewien, znamy już na 102% wygląd zewnętrzny nowego Actrosa, czekamy teraz tylko na środeczek.

ps. mam dziwne przeczycie, że w tym autku dostępne będą skrętne reflektory xenonowe.

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 18 maja 2011, 12:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

Oglądałem te zdjęcia tego mercedesa w owej gazecie, jeśli wejdzie w tej formie do produkcji na pewno zrobi furorę jak chodzi o wygląd zewnętrzny. Styl tego auta mnie osobiście się podoba wprowadzi zmianę odbierania ciężarówek jako użytkowych dzieł sztuki co najważniejsze że by tylko nie zmienili komfortu podróżowania kierowcy jaki jest w obecnym Actrosie. Pozdrawiam Wilk 09 8) .

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Post Wysłano: 18 maja 2011, 15:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 kwie 2010, 21:04
Posty: 194
Samochód: Corsa D
Lokalizacja: Mikołów

Na stronie mercedesa jest napisane że nowy model ma ukazać się 1 lipca :D

_________________
MAN TGA 18.410


Post Wysłano: 19 maja 2011, 8:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2008, 22:32
Posty: 1482
GG: 6330420
Samochód: CLK Black Series
Lokalizacja: Warszawa

Cytuj:
Na stronie mercedesa jest napisane że nowy model ma ukazać się 1 lipca :D
To samo wynika z zegarka także żadna nowość.

_________________
Cichanos und Gibon Internationale Spedition u. Logistik GmbH & Co. KG, Hamburg (D) member.


Post Wysłano: 19 maja 2011, 10:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 sty 2009, 23:24
Posty: 463
Lokalizacja: Ryki

Pokrętła na panelu od radia wyglądają mi na takie same, jak do klimatronika w nowej C-klasie. Jeżeli wyposażenie w środku będzie równie "Avantgardowe" to będzie naprawdę bardzo przyjemne i wygodne auto dla kierowcy.
Co do wyglądu zewnętrznego to przypomina mi to VW Constellationa. Ogólnie to trochę nie wypał. Ale nie będę krytykował, bo nawet czegoś takiego nigdy bym nie wymyślił. :D


Post Wysłano: 19 maja 2011, 18:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2006, 16:31
Posty: 256
GG: 3902780
Samochód: FH Erło 5
Lokalizacja: Szczecin

Wczoraj mijałem dwa zamaskowane Actrosy na Kołbaskowie - niezłe zdziwko.

_________________
Dokładnie kolego, tak jak mówisz!


Post Wysłano: 28 maja 2011, 0:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2011, 13:33
Posty: 4715
GG: 1466678
Samochód: Serwis 24h
Lokalizacja: Sochaczew

Ładnie 1 lipca nowy actros, a ja tylko jeden kontakt z mp3 miałem :roll:

_________________
TIR-SERWIS SOCHACZEW
Naprawa samochodów ciężarowych wszystkich marek
Masz problem Renault lub Volvem z którym nie radzi sobie ASO. Zapraszam!!
Mobilny serwis w całej UE|Serwis ADBLUE NAPRAWY POWYPADKOWE, PROSTOWANIE RAM!!
tel:+48 731-542-832/+48 664-622-456
https://www.facebook.com/LKWSERWIS


Post Wysłano: 28 maja 2011, 2:46

Cytuj:
Pokrętła na panelu od radia wyglądają mi na takie same, jak do klimatronika w nowej C-klasie. Jeżeli wyposażenie w środku będzie równie "Avantgardowe" to będzie naprawdę bardzo przyjemne i wygodne auto dla kierowcy.
Co do wyglądu zewnętrznego to przypomina mi to VW Constellationa. Ogólnie to trochę nie wypał. Ale nie będę krytykował, bo nawet czegoś takiego nigdy bym nie wymyślił. :D
A mnie przede wszystkim interesuje silnik. Jak będzie się spisywała ta jednostka. Zaprojektowana od podstaw, rzędówka. Z niecierpliwością czekam na pierwsze testy.
Co do wnętrza... obawiam się, że może być tak, jak w dotychczasowych Actrosach. Dolna leżanka wąska, tylko górna spełnia swoje zadanie do pełnego wypoczynku. No cóż, poczekajmy, już niedługo.
A Coolio zna zapewne więcej szczegółów, ale brutalne prawa i tajemnica premierowa nie pozwalają na uchylenie większej ilości informacji...


Post Wysłano: 28 maja 2011, 9:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2008, 22:32
Posty: 1482
GG: 6330420
Samochód: CLK Black Series
Lokalizacja: Warszawa

Nowy filmik pokazuje bardzo dużo. Zdjęcia z gazet zostały teraz potwierdzone.

_________________
Cichanos und Gibon Internationale Spedition u. Logistik GmbH & Co. KG, Hamburg (D) member.


Post Wysłano: 28 maja 2011, 17:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Cytuj:
Nowy filmik pokazuje bardzo dużo. Zdjęcia z gazet zostały teraz potwierdzone.
Nie chcę być nie skromny, ale trąbiłem o tym już przed pojawieniem się pierwszego filmiku o MB. Wystarczyło logicznie wszystko poskładać i miałem pełen obraz.

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 28 maja 2011, 17:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sty 2011, 18:18
Posty: 260
GG: 0

Cytuj:
Cytuj:
Nowy filmik pokazuje bardzo dużo. Zdjęcia z gazet zostały teraz potwierdzone.
Nie chcę być nie skromny, ale trąbiłem o tym już przed pojawieniem się pierwszego filmiku o MB. Wystarczyło logicznie wszystko poskładać i miałem pełen obraz.
Podziwiam cie za to logiczne myślenie i zaangażowanie w premiere actrosa!
masz jakieś inne życie i sprawy poza tym czy na mózg padło?

_________________
Recykling 1 tony papieru pozwala oszczędzić 17 drzew, 26 500 litrów wody, od 2,3 m3 miejsca na składowisku śmieci, 320 litrów ropy, 24kg zanieczyszczeń odprowadzanych do atmosfery, 4200 kWh energii- jest to wystarczająca ilość energii, aby zasilić nią przeciętny dom przez 6 miesięcy !


Post Wysłano: 28 maja 2011, 21:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2006, 19:31
Posty: 764
Samochód: Volvo FH 440
Lokalizacja: Meszna

Cytuj:
masz jakieś inne życie i sprawy poza tym czy na mózg padło?
A Ty poza przy*****m się do każdego i do wszystkiego nie masz innych zajęć?


Post Wysłano: 28 maja 2011, 21:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sty 2011, 18:18
Posty: 260
GG: 0

Nie do wszystkich, tylko do tych którzy tego potrzebują :)
teraz sezon to też pomidory hoduje :)

_________________
Recykling 1 tony papieru pozwala oszczędzić 17 drzew, 26 500 litrów wody, od 2,3 m3 miejsca na składowisku śmieci, 320 litrów ropy, 24kg zanieczyszczeń odprowadzanych do atmosfery, 4200 kWh energii- jest to wystarczająca ilość energii, aby zasilić nią przeciętny dom przez 6 miesięcy !


Post Wysłano: 28 maja 2011, 21:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Cytuj:
Podziwiam cie za to logiczne myślenie i zaangażowanie w premiere actrosa!
masz jakieś inne życie i sprawy poza tym czy na mózg padło?
Pfff. Boli Cię to że lubię motoryzację?, że owa branża nie jest mi obca? a może sam nie potrafisz logicznie myśleć, działasz maszynowo? a może te dwa aspekty się nałożyły na siebie?. Nie wiem czy ktoś zrobił to całkowicie przypadkowo czy też nie, ale fakt faktem najpierw pojawiła się fotka jak inżynierzy z MB odsłaniają grill a potem całe auto w niemieckim czasopiśmie. W filmikach promocyjnych MB było widać dokładnie to samo co w czasopiśmie więc powiedz mi co mogłem innego wywnioskować,niż to że image nowego Actrosa już znamy?. Tak się składa, że z premierą nowego produktu z gwiazdą na masce wiąże pewne nadzieję stąd bardzo ciekawi mnie czy choć część tych pokładów się urzeczywistni. Jeśli nie potrafisz tego zrozumieć to adiós.
Cytuj:
Nie do wszystkich, tylko do tych którzy tego potrzebują :)
teraz sezon to też pomidory hoduje :)
Skąd alfo wiesz czego ja potrzebuję?Skończy się sezon na pomidory zacznie się sezon na leszcza.......

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 28 maja 2011, 21:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sty 2011, 18:18
Posty: 260
GG: 0

Bo oczywiście to że nowy actros będzie miał tunel na środku w kabinie też jest efektem logicznych przemyśleń?
Podniecasz się jak kaczka gównem, rozumiem napalonego 13-latka ale dorosły chłopak, no coś tu nie pasuje...
Można dyskutować to nowym aucie ale te 9 stron oprócz beznadziejnych zdjęć (beznadziejnych bo 98% pokazuje to samo) to posty w których na podstawie własnych doświadczeń próbujecie stworzyć swoją idealną ciężarówkę, jakoś tak twoje wywodu najbardziej mi utkwiły w pamięci bo może najwięcej w nich głupot i właśnie pustej podniety.

_________________
Recykling 1 tony papieru pozwala oszczędzić 17 drzew, 26 500 litrów wody, od 2,3 m3 miejsca na składowisku śmieci, 320 litrów ropy, 24kg zanieczyszczeń odprowadzanych do atmosfery, 4200 kWh energii- jest to wystarczająca ilość energii, aby zasilić nią przeciętny dom przez 6 miesięcy !


Post Wysłano: 28 maja 2011, 22:07

Panowie, panowie, opanujcie się proszę. Nie róbmy z tego Forum szamba.


Post Wysłano: 28 maja 2011, 22:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Cytuj:
Bo oczywiście to że nowy actros będzie miał tunel na środku w kabinie też jest efektem logicznych przemyśleń?
Podniecasz się jak kaczka gównem, rozumiem napalonego 13-latka ale dorosły chłopak, no coś tu nie pasuje...
Można dyskutować to nowym aucie ale te 9 stron oprócz beznadziejnych zdjęć (beznadziejnych bo 98% pokazuje to samo) to posty w których na podstawie własnych doświadczeń próbujecie stworzyć swoją idealną ciężarówkę, jakoś tak twoje wywodu najbardziej mi utkwiły w pamięci bo może najwięcej w nich głupot i właśnie pustej podniety.
Po pierwsze to może kulturalnie proszę?. Po drugie faktycznie z tym tunelem to dowaliłem i przyznaje się do tego. Jak można się czymś podniecać skoro to coś jest tak puste? jakiś oksymoron czy co? a jednak ludzie podniecają się czarnymi dziurami........... i wiek tutaj nie jest głównym kryterium."Każdy chce stworzyć swoją własną ciężarówkę" to nawet zalatuje polskością bo min. gdzieś słyszałem o czymś takim jak "holenderski jelcz". Nie wiem czy zauważyłeś, ale 99% tematów dotyczących danego zagadnienia (w tym wypadku konkretnego samochodu ciężarowego) posiada masę podobnych do siebie zdjęć i jakoś tylko Tobie to przeszkadza....

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 30 maja 2011, 9:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

fotka ukazująca nowego actrosa w dużo lepszej jakości:
Obrazek

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 30 maja 2011, 9:34

Kabina pod względem wysokości wydaje się być ogromna. Ciekaw jestem ile będzie wysokości wewnątrz. I co najważniejsze: ile będzie miejsca na leżankach, jak będzie rozplanowana przestrzeń życiowa, dostęp do schowków.
Ponadto zadaję sobie pytanie: czy inżynierowie z M-B Trucks znów zaskoczą ilością opcji montowanych standardowo?


Post Wysłano: 30 maja 2011, 9:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Cytuj:
Kabina pod względem wysokości wydaje się być ogromna. Ciekaw jestem ile będzie wysokości wewnątrz. I co najważniejsze: ile będzie miejsca na leżankach, jak będzie rozplanowana przestrzeń życiowa, dostęp do schowków.
Ponadto zadaję sobie pytanie: czy inżynierowie z M-B Trucks znów zaskoczą ilością opcji montowanych standardowo?
Leżanki za pewnie będą trzymały poziom poprzednich generacji czyli wielki plus. Schowki również, będą rozwinięciem poprzednich rozwiązań czyli kolejny plus. Wysokość wnętrza wg. mnie będzie oscylować w granicach 210cm-215cm. Kabina wysokością przypomina MaxSpace, jednak jest od niej troszkę niższa.

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 11 z 54 [ Posty: 1076 ] Przejdź na stronę Poprzednia 19 10 11 12 1354 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: