Strona 25 z 50 [ Posty: 982 ] Przejdź na stronę Poprzednia 123 24 25 26 2750 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 23 sty 2012, 20:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 paź 2007, 13:34
Posty: 15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Cytuj:
Robiłam online, póki co czuję się na siłach, bo praktycznie wszystkie opublikowane pytania znam - a i tak większość z nich jest na logikę.
Według mnie cały ten kurs i egzamin na KW jest śmiechu warty. Nie ma się czego bać, jak napisał Cyryl to tylko formalność.
Gorsza sprawa to znaleźć prace :? A to za młody a to doświadczenia brak i to nie dla pana oferta, ale widzę, że masz już nagraną robote. Także teraz to już z górki pójdzie.

Jak chcesz mogę Ci podesłać trochę pytań na KW.


Post Wysłano: 23 sty 2012, 23:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 24 lip 2009, 20:07
Posty: 162
GG: 7921806
Samochód: Mercedes Actros 1846

Cytuj:
Cytuj:
Robiłam online, póki co czuję się na siłach, bo praktycznie wszystkie opublikowane pytania znam - a i tak większość z nich jest na logikę.
Gorsza sprawa to znaleźć prace :? A to za młody a to doświadczenia brak i to nie dla pana oferta
" a to za młoda, a to doświadczenia brak i to nie dla pani oferta " ;)

Trzymać panowie kciuki za nasze odważne panie ;)


Post Wysłano: 16 lut 2012, 22:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 sie 2011, 17:46
Posty: 602
Samochód: cerwone eFHa
Lokalizacja: Wieś Blisko Radomia

Wypadałoby się chyba pochwalić po raz kolejny... ;)

16.02.2012r. - KW zdane ;)

_________________
"Uwielbiam swój zawód. A kto swojego nie lubi, ten sam sobie winien."
http://kierowniczka.blogspot.com/ - Blog Dziewczyny w Ciężarówce :)


Post Wysłano: 16 lut 2012, 23:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 paź 2005, 22:31
Posty: 1147

Dzisiaj na wadze huty w Rudzie Śląskiej,widziałem piękność wysiadające z ciężarówki tej firmy http://www.westrans.pl/wersja_polska-1.html Ktoś ją zna ?Długie czarne kręcone włosy.Mój pilot marzący o zrobieniu C+E nabawił się kompleksów,a przy okazji oślinił się cały.

_________________
"CHCĘ UMRZEĆ WE ŚNIE JAK MÓJ DZIADEK, A NIE KRZYCZĄC JAK JEGO PASAŻEROWIE."


Post Wysłano: 17 lut 2012, 8:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6307
Lokalizacja: Wrocław

czytając wypowiedzi o wykonywaniu zawodu kierowców dochodzę do wniosku, że kolegom umknęło iż o wartości kierowcy stanowią jego umiejętności, wiedza i chcęć do pracy. a wszystko inne jest mniej istotne.

natomiast tutaj można zobaczyć wypowiedzi jak to płeć ma wpływ na wykonywanie zawodu kierowcy, mało tego w innym temacie koledzy zastanawiają się nad wpływem wzrostu na przydatność do zawodu.

obawiam się, że za jakiś czas zobaczę temat o tym że murzyni mają lepiej przy przewozie węgla itp.

trzeba przyjąć do wiadomości, że nic nie przychodzi bez pracy. choćby facet miał 6 jaj, 3 metry wzrostu w żaden sposób nie uniknie pracy jaką musi włożyć aby zdobyć umiejętności czy wiedzę, bo ona sama nie przyjdzie.
jednym przychodzi to łatwiej innym trudniej, ale to nie jest żadnym ograniczeniem. jeżeli ktoś nie boi się włożyć więcej pracy, to nic go nie powstrzyma.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Post Wysłano: 17 lut 2012, 10:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 gru 2010, 19:30
Posty: 98
GG: 11422435
Lokalizacja: Ujsoły /k Żywca SZY

Cytuj:
Dzisiaj na wadze huty w Rudzie Śląskiej,widziałem piękność wysiadające z ciężarówki tej firmy http://www.westrans.pl/wersja_polska-1.html Ktoś ją zna ?Długie czarne kręcone włosy.Mój pilot marzący o zrobieniu C+E nabawił się kompleksów,a przy okazji oślinił się cały.
Może chodzi o tą panią ? :P :http://www.westrans.pl/fotki/o101d.jpg

_________________
Huttner.de
TruckeR're gallery
Kanał użytkownika Schrauberitsch-Transport Drewna


Post Wysłano: 17 lut 2012, 13:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 paź 2005, 22:31
Posty: 1147

Tak,to było to.

_________________
"CHCĘ UMRZEĆ WE ŚNIE JAK MÓJ DZIADEK, A NIE KRZYCZĄC JAK JEGO PASAŻEROWIE."


Post Wysłano: 17 lut 2012, 15:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lut 2012, 1:57
Posty: 46

Ja wczoraj zapisując się na kat C na odlewniczej postanowiłem zostać i poobserwować chłopaków zdających ową kategorię. Obok mnie stała ładna czarnulka, na oko 26-28 lat. Myślę sobie, przyjechała ze swoim facetem kibicować mu przy ciężarówkach. W pewnej chwili przez głośnik wyczytana została pewna Pani do egzaminu. Wychodzi Pan egzaminator, podchodzi do owej Pani, i zaprasza ją do autobusu. Oczy miałem takie gdy tam wchodziła... :shock: ale co gorsza, takie miałem oczy jak przyjechała :shock: :shock: :shock: zdała za 1 razem kat D. Dla mnie coś niesamowitego. Kobieta z wyższą kategorią ? rewelacja.

_________________
B,C,KW
C+E w trakcie

"Road is my Life"


Post Wysłano: 17 lut 2012, 15:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lut 2006, 19:03
Posty: 1152
GG: 13363123
Samochód: DAF
Lokalizacja: Żywiec

Post Wysłano: 17 lut 2012, 16:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 sie 2011, 17:46
Posty: 602
Samochód: cerwone eFHa
Lokalizacja: Wieś Blisko Radomia

Zdecydowanie autobusy to często spotykane, ja na placu jak ćwiczyłam parkowania z przyczepą to w pewnej chwili na 4 kursantów - 3 to kobitki, w tym 2 na autobusy.
Z ciekawostek w ramach szukania pracy, to rekord chyba dziś został pobity, telefon w 16 minut od wysłania CV, w poniedziałek rozmowa :D

_________________
"Uwielbiam swój zawód. A kto swojego nie lubi, ten sam sobie winien."
http://kierowniczka.blogspot.com/ - Blog Dziewczyny w Ciężarówce :)


Post Wysłano: 17 lut 2012, 16:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lut 2012, 1:57
Posty: 46

Podnosi to w jakiś sposób popularność firmy, tak mi się wydaję. Guciek, praca w jakim charakterze ?

_________________
B,C,KW
C+E w trakcie

"Road is my Life"


Post Wysłano: 17 lut 2012, 16:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 sie 2011, 17:46
Posty: 602
Samochód: cerwone eFHa
Lokalizacja: Wieś Blisko Radomia

Cytuj:
Podnosi to w jakiś sposób popularność firmy, tak mi się wydaję. Guciek, praca w jakim charakterze ?
Oczywiście, że kierowca ;) Ciągnik z naczepą burtoplandeką, głównie kraj. Zobaczymy, powysyłałam trochę tych CV i miałam póki co dwa telefony. I tak dopóki mi nie przyślą prawka, to nie pojadę nigdzie, ale pod koniec tygodnia następnego ma już być niby w WK. Dziś wniosek tam do wytwórni dotarł, na stronie się pojawiło.

_________________
"Uwielbiam swój zawód. A kto swojego nie lubi, ten sam sobie winien."
http://kierowniczka.blogspot.com/ - Blog Dziewczyny w Ciężarówce :)


Post Wysłano: 17 lut 2012, 16:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lut 2012, 1:57
Posty: 46

Cytuj:
Cytuj:
Podnosi to w jakiś sposób popularność firmy, tak mi się wydaję. Guciek, praca w jakim charakterze ?
Oczywiście, że kierowca ;) Ciągnik z naczepą burtoplandeką, głównie kraj. Zobaczymy, powysyłałam trochę tych CV i miałam póki co dwa telefony. I tak dopóki mi nie przyślą prawka, to nie pojadę nigdzie, ale pod koniec tygodnia następnego ma już być niby w WK. Dziś wniosek tam do wytwórni dotarł, na stronie się pojawiło.
Podziwiam i szczerze gratuluję. Rozumiem że KW i wszystkie pozostałe uprawnienia są już pozdawane ?

_________________
B,C,KW
C+E w trakcie

"Road is my Life"


Post Wysłano: 17 lut 2012, 16:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 sie 2011, 17:46
Posty: 602
Samochód: cerwone eFHa
Lokalizacja: Wieś Blisko Radomia

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
Podnosi to w jakiś sposób popularność firmy, tak mi się wydaję. Guciek, praca w jakim charakterze ?
Oczywiście, że kierowca ;) Ciągnik z naczepą burtoplandeką, głównie kraj. Zobaczymy, powysyłałam trochę tych CV i miałam póki co dwa telefony. I tak dopóki mi nie przyślą prawka, to nie pojadę nigdzie, ale pod koniec tygodnia następnego ma już być niby w WK. Dziś wniosek tam do wytwórni dotarł, na stronie się pojawiło.
Podziwiam i szczerze gratuluję. Rozumiem że KW i wszystkie pozostałe uprawnienia są już pozdawane ?
KW wczoraj, E miesiąc temu :) Dołączyłam do grona posiadaczy uprawnień, teraz trzeba dołączyć do grona kierowców :wink: Trochę o tym na blogu, tym z podpisu, piszę.

_________________
"Uwielbiam swój zawód. A kto swojego nie lubi, ten sam sobie winien."
http://kierowniczka.blogspot.com/ - Blog Dziewczyny w Ciężarówce :)


Post Wysłano: 18 lut 2012, 9:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sty 2012, 13:35
Posty: 8
Samochód: Mercedes-Benz Actros 1845 LS
Lokalizacja: Tarnów

Guciek, widzę, że idziesz naprzód w ekspresowym tempie. Tak trzymać :)
A ja dziś wpadłam do domu po pierwszej trasie. Dwa tygodnie na międzynarodówce w podwójnej obsadzie. Jak to przeważnie bywa początki dosyć trudne, trochę nerwów zjadłam, ale jestem zadowolona :wink:


Post Wysłano: 18 lut 2012, 12:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 sie 2011, 17:46
Posty: 602
Samochód: cerwone eFHa
Lokalizacja: Wieś Blisko Radomia

I jak wrażenia z podwójnej i międzynarodówki? Opowiadaj :)

_________________
"Uwielbiam swój zawód. A kto swojego nie lubi, ten sam sobie winien."
http://kierowniczka.blogspot.com/ - Blog Dziewczyny w Ciężarówce :)


Post Wysłano: 18 lut 2012, 13:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sty 2012, 13:35
Posty: 8
Samochód: Mercedes-Benz Actros 1845 LS
Lokalizacja: Tarnów

Wrażenia? Pozytywne, chociaż nie zawsze było kolorowo. Szczególnie dały mi się we znaki trudne warunki drogowe i padnięte webasto przy -23°C :wink: No ale przygody zawsze muszą być :D I ten stres, szybko tu, jeszcze szybciej tam... Ale to jak wszędzie.
Jeżdżę ze swoim chłopakiem, jest znośnie, wcześniej spędziłam z nim w kabinie wiele tygodni, więc wiedzieliśmy na co się decydujemy :wink: Ale co będzie dalej pokaże czas.
Jeśli chodzi o samą jazdę to wiadomo, człowiek by chciał od początku wszystko robić perfekt, denerwuję się jak coś nie wychodzi, ale przecież nie od razu Rzym zbudowano.
Zobaczymy jak nam się to potoczy, na razie nie ma co opowiadać, żeby nie zapeszać :wink:


Post Wysłano: 18 lut 2012, 16:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1319
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Cytuj:
Ja wczoraj zapisując się na kat C na odlewniczej postanowiłem zostać i poobserwować chłopaków zdających ową kategorię. Obok mnie stała ładna czarnulka, na oko 26-28 lat. Myślę sobie, przyjechała ze swoim facetem kibicować mu przy ciężarówkach. W pewnej chwili przez głośnik wyczytana została pewna Pani do egzaminu. Wychodzi Pan egzaminator, podchodzi do owej Pani, i zaprasza ją do autobusu. Oczy miałem takie gdy tam wchodziła... :shock: ale co gorsza, takie miałem oczy jak przyjechała :shock: :shock: :shock: zdała za 1 razem kat D. Dla mnie coś niesamowitego. Kobieta z wyższą kategorią ? rewelacja.
Ja, całkiem niedawno zdawałem na D z dziewczyną. Miała już CE. Z krótkiej rozmowy wynikało, że chce rok, dwa pojeździć, a docelowo zostać instruktorem na dużych autach.

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Post Wysłano: 22 lut 2012, 14:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lut 2012, 16:27
Posty: 1
GG: 0

Kobietek jeżdzących na tirach jest mało, jednak jak już któraś siada to bije na głowe kolegów.


Post Wysłano: 22 lut 2012, 21:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lut 2006, 19:03
Posty: 1152
GG: 13363123
Samochód: DAF
Lokalizacja: Żywiec

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 25 z 50 [ Posty: 982 ] Przejdź na stronę Poprzednia 123 24 25 26 2750 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: