Strona 39 z 54 [ Posty: 1076 ] Przejdź na stronę Poprzednia 137 38 39 40 4154 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 14 lut 2012, 16:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 sie 2006, 9:55
Posty: 402
GG: 12223752
Lokalizacja: Suwałki (DK8)

Post Wysłano: 14 lut 2012, 18:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Pięknie się prezentuje, gdyby były jeszcze lusterka pod kolor oraz chromy na nich to byłaby masakra. U nas na testach jest identyczna konfiguracja, Bigspace, 510ps, kolor wiśniowy, full wypas. Ciekawe jak się spisze.

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 16 lut 2012, 21:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2010, 15:48
Posty: 484
GG: 1
Samochód: Actros 440/FH XL 500
Lokalizacja: Ostrołęka

Już nie mogę się doczekać kiedy wyruszę na Estonię. Aerodynamika chyba działa, bo ten bok kabiny nie jest, aż taki brudny :mrgreen: .

_________________
prezentacja moich Daf, Volvo


Post Wysłano: 18 lut 2012, 19:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 wrz 2006, 20:01
Posty: 300

Cytuj:
Dzisiaj umówiłem się na oględziny z kolegą, który wziął nowego Actrosa 1845 StreamSpace na dwutygodniowy test. Kabina fajna, dobre materiały, ładnie wyglądają beżowe elementy. Schowki górne raczej małych rozmiarów (mniej więcej jak w Highline), boczny lewy nawet duży, prawy malutki i niewymiarowy, bo fotel przeszkadza. Patent z fotelem na tylnej ścianie może się podobać i nie podobać. Gdyby dało się przesunąć do przodu i mieć rozłożone łóżko to ok, ale tak to trzeba decydować czy łóżko czy fotel. Poza tym, nie każdy pasażer lubi siedzieć na tylnej ścianie. Żeby rozłożyć dolną leżankę, trzeba przesunąć fotel kierowcy, chyba że ktoś ma krótkie nogi i siedzi blisko kierownicy.
Ciężko nagrzać wnętrze, na wolnych obrotach to praktycznie nie możliwe, na dziesięciokilometrowym odcinku nie chciał grzać.
Filmik z wnętrza:
http://www.youtube.com/watch?v=XkYPAP9l ... ln-UQUs07c
Jak byś mi tak nabrudził buciorami w kabinie to.... :evil: Chyba stado baranów tam przeleciało :lol:

W tej wersji schowki mizernie wyglądają, część gratów można "rzucić" na gróne łóżko... ale to taka prowizornia. Zamiast górnego łóżka wolałbym takie szafki jak w Volvo. Podwójna obsada w tym przypadku odpada, ale gdyby to był taki "mój jedyny", to tak bym to widział. Plaska podłoga jest fantastyczna, po przejsciu z Magnumki do Volvo ten tunel jednak przeszkadza.

Jak na średnią kabine to całkiem przestrzennie, wiem że w realu prezntuje się dużo lepiej niż na filmie :wink:


Post Wysłano: 20 lut 2012, 15:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lip 2008, 9:52
Posty: 1613
GG: 1
Samochód: osobowy

Ciekawe:
http://www.baumaschinenbilder.de/forum/ ... post488400 + dalsza część dyskusji ;]

Ehh, kurde. Co to za Mercedes bez widlastej 8ki pod kabiną...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=hpiIWMWWVco


Post Wysłano: 25 lut 2012, 16:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lut 2006, 12:58
Posty: 149
Lokalizacja: Ujście k. Piły

Post Wysłano: 26 lut 2012, 14:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 cze 2007, 14:11
Posty: 639
GG: 2158946
Samochód: Fiat CC 700 31PS
Lokalizacja: DK1 SPS

Wersja budowlana:

http://www.abload.de/image.php?img=01314xqv.jpg

:wink:

_________________
B-8.12.2010
C-6.02.2013
C+E-23.07.2013
KW-11.03.2013


Post Wysłano: 26 lut 2012, 19:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

http://img825.imageshack.us/img825/9955 ... etonxx.jpg

Tutaj też budowlany, co ciekawe z tyłu nie ma bliźniaków tylko pojedyncze koła.

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 26 lut 2012, 21:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 sty 2010, 16:03
Posty: 226
GG: 11516920
Samochód: DAF CF 440 Euro 6 Space Cab
Lokalizacja: Starzyny [SZA]

Cytuj:
Dzisiaj umówiłem się na oględziny z kolegą, który wziął nowego Actrosa 1845 StreamSpace na dwutygodniowy test. Kabina fajna, dobre materiały, ładnie wyglądają beżowe elementy. Schowki górne raczej małych rozmiarów (mniej więcej jak w Highline), boczny lewy nawet duży, prawy malutki i niewymiarowy, bo fotel przeszkadza. Patent z fotelem na tylnej ścianie może się podobać i nie podobać. Gdyby dało się przesunąć do przodu i mieć rozłożone łóżko to ok, ale tak to trzeba decydować czy łóżko czy fotel. Poza tym, nie każdy pasażer lubi siedzieć na tylnej ścianie. Żeby rozłożyć dolną leżankę, trzeba przesunąć fotel kierowcy, chyba że ktoś ma krótkie nogi i siedzi blisko kierownicy.
Ciężko nagrzać wnętrze, na wolnych obrotach to praktycznie nie możliwe, na dziesięciokilometrowym odcinku nie chciał grzać.
Filmik z wnętrza:
http://www.youtube.com/watch?v=XkYPAP9l ... ln-UQUs07c
Jak można tak napaskudzić w aucie? Nawnosić tyle syfu? Ja rozumiem, że nie każdy lubi zostawiać buty na stopniu, ale łazić w nich po całej kabinie i roznosić ten brud...
Lodóweczka widzę pojemna jak w Dafie czy Manie :D Tak samo otwieranie lewego schowka wzięte z Mana. Patent z otwartym łóżkiem też zapożyczony z Mana. Szkoda tylko, że z tym fotelem pasażera tak jest, urok salonki.
Nie jestem zwolennikiem Mercedesa, ale ten Actros mnie do siebie przekonał 8) Chętnie bym pojeździł taką bestią.

_________________
Nie ma lipy, same dęby!
DAF XF 105 Super Space Cab - nie ma większego.
Lubię Actrosy... Wyprzedzać pod górę :mrgreen:


Post Wysłano: 26 lut 2012, 21:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 wrz 2006, 16:50
Posty: 1136

Cytuj:
Jak byś mi tak nabrudził buciorami w kabinie to.... :evil: Chyba stado baranów tam przeleciało :lol:
Cytuj:
Jak można tak napaskudzić w aucie? Nawnosić tyle syfu? Ja rozumiem, że nie każdy lubi zostawiać buty na stopniu, ale łazić w nich po całej kabinie i roznosić ten brud...
Hola hola, dlaczego założyliście, że to ja wnoszę syf do kabiny? Ten brud to nie mój... Jak to zobaczyłem to nawet butów nie zdejmowałem, bo bym wyszedł z mokrymi i brudnymi skarpetami. Ale czego się spodziewać - testówka... Jeśli chodzi o fotel pasażera to szczerze mówiąc średnie rozwiązanie. Trzeba wybierać - albo fotel albo łóżko. Żeby on był przesuwany jak w Scanii 4 Topline to ok, ale przerzucać pościel za każdym razem w podwójnej to raczej niezbyt wygodne rozwiązanie.


Post Wysłano: 26 lut 2012, 22:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 sty 2010, 16:03
Posty: 226
GG: 11516920
Samochód: DAF CF 440 Euro 6 Space Cab
Lokalizacja: Starzyny [SZA]

Cytuj:
Cytuj:
Jak byś mi tak nabrudził buciorami w kabinie to.... :evil: Chyba stado baranów tam przeleciało :lol:
Cytuj:
Jak można tak napaskudzić w aucie? Nawnosić tyle syfu? Ja rozumiem, że nie każdy lubi zostawiać buty na stopniu, ale łazić w nich po całej kabinie i roznosić ten brud...
Hola hola, dlaczego założyliście, że to ja wnoszę syf do kabiny? Ten brud to nie mój... Jak to zobaczyłem to nawet butów nie zdejmowałem, bo bym wyszedł z mokrymi i brudnymi skarpetami. Ale czego się spodziewać - testówka... Jeśli chodzi o fotel pasażera to szczerze mówiąc średnie rozwiązanie. Trzeba wybierać - albo fotel albo łóżko. Żeby on był przesuwany jak w Scanii 4 Topline to ok, ale przerzucać pościel za każdym razem w podwójnej to raczej niezbyt wygodne rozwiązanie.
A to przepraszam :P Jak testówka to każdy ma to gdzieś, weźmie na tydzień czy tam dłużej i nie zależy mu na porządku.

_________________
Nie ma lipy, same dęby!
DAF XF 105 Super Space Cab - nie ma większego.
Lubię Actrosy... Wyprzedzać pod górę :mrgreen:


Post Wysłano: 27 lut 2012, 18:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Cytuj:

Nie mam pytań :shock:
A tu solówka też z w.w strony:
Obrazek
(c) http://www.berglitruckstop.no/viewtopic ... start=1650

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 27 lut 2012, 22:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Od trzech tygodni kręcę się tylko u Krzyżaków i sporo tutaj jeździ tych nowych Actrosów. Codziennie spotykam po kilka sztuk. I tendencja jest wzrostowa.


Post Wysłano: 27 lut 2012, 22:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 cze 2007, 14:11
Posty: 639
GG: 2158946
Samochód: Fiat CC 700 31PS
Lokalizacja: DK1 SPS

Ciekaw jestem, czy na Niemcowni będą jeszcze kupować MPIII czy już tylko MPIV :D Za rok tam "co drugie" auto będzie MPIV :lol:

_________________
B-8.12.2010
C-6.02.2013
C+E-23.07.2013
KW-11.03.2013


Post Wysłano: 27 lut 2012, 22:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

W Danii wręcz przeciwnie, nie widziałem jeszcze ani jednej sztuki - a codziennie autostradą się przemieszczam. Co innego przejazdem w D.

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 04 mar 2012, 16:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 lip 2008, 8:39
Posty: 76
GG: 12110295
Samochód: Volvo FH500
Lokalizacja: Radzyń Podlaski

Moje 3 grosze:
Nowych Actrosów widać już dosyć sporo. Najwięcej w Niemczech oczywiście, ale też i we Francji. W Hiszpanii troszeczkę mniej, ale też kilka dziennie można upolować. W Polsce widziałem może ze 4 sztuki, ale nie podróżuję zbyt dużo...
Co do mojej opinii, nie wiem czy tak jest, ale jeśli tylna leżanka musi być podniesiona, gdy fotel kierowcy jest odsunięty do tyłu (czyli w czasie jazdy) to totalna lipa w podwójnej obsadzie będzie... Podobna sprawa z salonką: dla kogoś, kto jeździ solo wygodna, ale niech tylko kierowca zechce zabrać synka albo żonę na wakacje, to trzeba będzie się męczyć i siedzieć ,,przy ścianie". Nie widziałem jeszcze jak to wszystko wygląda w środku więc nie mogę krytykować czy też chwalić.

Gdzieś na parkingu w Hiszpanii:
Obrazek Obrazek

_________________
Volvo FH 500:
viewtopic.php?t=32774


Post Wysłano: 04 mar 2012, 16:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 lut 2010, 9:55
Posty: 44
Samochód: Niebieskie Volvo
Lokalizacja: Reda

Leżanka może być położona w czasie jazdy i w niczym nie przeszkadza.
Przesunięcie fotela maksymalnie do tyłu faktycznie uniemożliwia położenie łóżka , ale chyba nikt nie jeździ na maksymalnie odsuniętym fotelu.


Post Wysłano: 04 mar 2012, 18:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Cytuj:
Leżanka może być położona w czasie jazdy i w niczym nie przeszkadza.
Przesunięcie fotela maksymalnie do tyłu faktycznie uniemożliwia położenie łóżka , ale chyba nikt nie jeździ na maksymalnie odsuniętym fotelu.
Dokładnie, ale jeśli ktoś ma długie nogi i fotel trzeba przesunąć na maksa?. Nie siedziałem w tym aucie także nie powiem jak to wygląda a kwestia ta mnie interesuje bo sam jestem wysokim chłopem i mam długie nogi :D .

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Ostatnio zmieniony 04 mar 2012, 19:26 przez Levuss, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 05 mar 2012, 18:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 kwie 2008, 15:56
Posty: 189
GG: 11914484

Kolejna porcja odemnie, mialem okazje obczaic streamspace w dwoch opcjach, i naprawde jestem pod wrazeniem tego auta.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek


Post Wysłano: 06 mar 2012, 15:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Mercedes Komorniki? :twisted: :mrgreen:

A tutaj takie cudo:
Obrazek

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 39 z 54 [ Posty: 1076 ] Przejdź na stronę Poprzednia 137 38 39 40 4154 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: