Strona 34 z 50 [ Posty: 982 ] Przejdź na stronę Poprzednia 132 33 34 35 3650 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 27 kwie 2013, 23:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 sie 2011, 17:46
Posty: 602
Samochód: cerwone eFHa
Lokalizacja: Wieś Blisko Radomia

Cytuj:
Pamiętam że w czasie trwania mundialu w niemczech, robiłem w niej wszystkie tarcze.
Przynajmniej wiem, że była w dobrych rękach :mrgreen:

_________________
"Uwielbiam swój zawód. A kto swojego nie lubi, ten sam sobie winien."
http://kierowniczka.blogspot.com/ - Blog Dziewczyny w Ciężarówce :)


Post Wysłano: 27 kwie 2013, 23:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2011, 13:33
Posty: 4715
GG: 1466678
Samochód: Serwis 24h
Lokalizacja: Sochaczew

Wtedy to ja nie miałem takiego doświadczenia jak teraz. Nakrętki od piast są w stanie agonalnym (robota lajika, brak narzędzi).

_________________
TIR-SERWIS SOCHACZEW
Naprawa samochodów ciężarowych wszystkich marek
Masz problem Renault lub Volvem z którym nie radzi sobie ASO. Zapraszam!!
Mobilny serwis w całej UE|Serwis ADBLUE NAPRAWY POWYPADKOWE, PROSTOWANIE RAM!!
tel:+48 731-542-832/+48 664-622-456
https://www.facebook.com/LKWSERWIS


Post Wysłano: 23 maja 2013, 8:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 kwie 2013, 19:18
Posty: 125

Ja jutro zaczynam kurs na C :)
i z tego co wiem ;) ma być w grupie połowa kobiet :) więc wyrośnie niedługo armia kobiet kierowców ;)

_________________
http://www.kierowniczyswiat.blogspot.com/
05.05.2011 [C] start 24.05.2013 [KWPdoC] start 27.09.13
Puzzel 17.03.08 [C] 10.05.13 [KWPdoC] 25.09.2013 [D] start 01.08.13 [KWPdoD] start 08.08.13 [D] start 25.10.2013 [ADR pod+cysterna] 10.11.2013


Post Wysłano: 29 maja 2013, 17:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 sie 2012, 7:15
Posty: 17

Cytuj:
Ja jutro zaczynam kurs na C :)
i z tego co wiem ;) ma być w grupie połowa kobiet :) więc wyrośnie niedługo armia kobiet kierowców ;)
z tej armii 99% albo nie znajdzie pracy, albo się wykruszy po miesiącu


Post Wysłano: 29 maja 2013, 21:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 mar 2013, 14:02
Posty: 113
Samochód: man tgl 12.240
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie CSW

Post Wysłano: 30 maja 2013, 21:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 sie 2012, 7:15
Posty: 17

Cytuj:
Nie badz taki pewny!

po wypowiedzi i podpisie wnioskuję że jeszcze nie jeździłeś\aś zawodowo


Post Wysłano: 31 maja 2013, 6:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 mar 2013, 14:02
Posty: 113
Samochód: man tgl 12.240
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie CSW

Nie jeździłam, ale nie długo zacznę, a w transporcie siedzę już parę lat.Wiem, że nie jest lekko! Spoko mam świadomość, ale to nie oznacza,że nie dajemy rady.Mam koleżankę co jeździ na zrębkach i jest lepsza od facetów z rozładunkiem radzi sobie o wiele lepiej.Maja z niej polewkę, ale to tylko zazdrość.

_________________
C 25.03.2013 E 8.07.2013 KW 17.09.2013

https://zapodaj.net/87245133f1509.jpg.html
https://zapodaj.net/4673c6e710981.jpg.html
https://zapodaj.net/d269733c2e5bf.jpg.html


Ostatnio zmieniony 31 maja 2013, 21:21 przez malwa333, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 03 cze 2013, 8:33

Proszę Państwa (bo czytają to zarówno kobiety jak i mężczyźni) Ostatnie x-dziesiąt postów zostało usunięte, bo oprócz bicia piany, nabijania licznika postów, oraz napinania sporu żadnego przesłania merytorycznego nie wnosiły.
Dlatego proszę o powstrzymanie się od niewybrednych komentarzy (nie będę przytaczał usuniętych) i jeśli już stosujemy krytykę to niech będzie ona konstruktywna ale i też przyjmowana przez wszystkich. Dziękuję.


Post Wysłano: 06 cze 2013, 15:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 gru 2012, 15:20
Posty: 74
Samochód: czerwony
Lokalizacja: Wlkp

Cytuj:
po wypowiedzi i podpisie wnioskuję że jeszcze nie jeździłeś\aś zawodowo
Chciałabym tylko zapytać (nie wszczynając przy tym awantury i słownych przepychanek) ot tak, z ciekawości... Skąd właściwie taka opinia, że kobieta nie da rady w tej branży?
Pomijam tutaj kwestię tego, że sporo kobiet fatalnie prowadzi auto, oraz kwestię wszelkich problemów natury fizycznej, typu odkręcanie koła...

Zakładając jednak, że mam prawo jazdy od dobrych kilku lat, zarówno na osobówkę, jak i na motocykl (którym zjeździłam całą Europę, a też słyszałam, że kobiety są w tym gorsze) i absolutnie poważnie zamierzam być kierowcą w transporcie międzynarodowym, to w czym leży problem?
Mam też kontakt z ciężarówkami na co dzień, oraz świadomość jak życie w trasie wygląda

_________________
Umrzeć przyjdzie, gdy się kochało wielkie sprawy głupią miłością...
__________________
C+E, KW, ADR, HDS


Post Wysłano: 06 cze 2013, 15:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5972

Mam wrażenie, że kolega pił do hurra-optymizmu koleżanki, a nie do jej umiejętności, czy kwalifikacji.


Post Wysłano: 06 cze 2013, 15:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 gru 2012, 15:20
Posty: 74
Samochód: czerwony
Lokalizacja: Wlkp

Nie wiedziałam, że stwierdzenie "nie bądź taki pewny" to huraoptymizm. :wink:

Pomijając jednak ten konkretny post, to wielu panów jednak na to patrzy bardzo sceptycznie, czasem nawet wrogo, a tymczasem przejrzałam sobie wątek kilka stron do tyłu i widzę, że koleżanki jeżdżą i doskonale sobie radzą.

_________________
Umrzeć przyjdzie, gdy się kochało wielkie sprawy głupią miłością...
__________________
C+E, KW, ADR, HDS


Post Wysłano: 06 cze 2013, 17:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5972

Nie w tym rzecz.
Przeciętny facet ma problem znaleźć pracę w tym zawodzie bez doświadczenia. Wy się czymś wyróżniacie, nie jesteście "przeciętne" - w tym przypadku płcią (kompetencje pomijam, o tym dalej). To może być zarówno Wasz atut jak i wada, w oczach pracodawcy. Wiele z Was zostanie przekreślonych tylko i wyłącznie za płeć, bo pracodawca uzna, że się nie nadajecie i nawet nie będziecie miały sposobności zaprezentować co umiecie. Jeśli podchodzi się do sprawy z hurraoptymizmem i z przewagą marzeń nad rzeczywistym obrazem tej pracy, można się srogo zawieźć.

Zwykłe studzenie zapału, które od lat jest wykonywane przez starszych kierowców na młodych chłopakach, którzy twierdzą, że nawet nie muszą kończyć gimnazjum, bo oni kochają ciężarówki i to im do życia wystarczy. Tam też padają niejednokrotnie niewybredne wypowiedzi. Różnica polega na tym, że w tym temacie każda wypowiedź jest cedzona przez pryzmat płci, dyskryminacji, szowinizmu, etc. - po co?

Wrzućcie na luz. Pewnie znajdzie się pracodawca, który da Wam szanse, tylko trzeba powoli i konsekwentnie dążyć do celu. I nie napalać się niepotrzebnie, bo od tego tylko krok do frustracji niepowodzeniami.


Post Wysłano: 06 cze 2013, 18:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 gru 2012, 15:20
Posty: 74
Samochód: czerwony
Lokalizacja: Wlkp

Rozumiem wszystko i zgadzam się z Tobą, dlatego właśnie od huraoptymizmu mi daleko.
Tak się składa, że studia mam skończone, a ze znalezieniem pracy w transporcie problemu nie będę miała żadnego i już dziś to wiem, ale oczywiście nie każda kobieta jest w tak komfortowej sytuacji.
Zdaję sobie również sprawę, że żadna praca nie składa się wyłącznie z przyjemności, więc pewnie nawet na "wymarzonych ciężarówkach" znajdą się rzeczy, na które będę narzekać.
Dlatego zawsze doceniam rady osób z branży, którzy znają się na rzeczy i potrafią o tym mówić z sensem.

Idiotyczne są natomiast posty w stylu "Ja tam uważam, że baba się do tira nie nadaje.. bo tak i już".
Mam naprawdę dużo luzu i ani mnie to ziębi, ani grzeje, natomiast fajnie byłoby, gdyby dyskusja na forum miała jakąś wartość merytoryczną. :wink:

_________________
Umrzeć przyjdzie, gdy się kochało wielkie sprawy głupią miłością...
__________________
C+E, KW, ADR, HDS


Post Wysłano: 06 cze 2013, 19:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 mar 2007, 17:23
Posty: 209
GG: 0

to nie tylko chodzi o kobiety.....wystarczy naprawdę pojeździć w trasy i posłuchać cb radia.
kierowcy z założenia nienawidzą wszystkich dookoła takie mam przynajmniej wrażenie.
Nie tolerują innych kierowców facetów,kobiet,pieszych zbilżających się do przejścia,psów i kotów, a jednocześnie sami są najlepsi, najmądrzejsi, oblatani w przepisach jak na kierowców zawodowych przystało i oczywiście dżentelmenami na drodze...... nikt nigdy nie wykonywał tej pracy lepiej niż sam komentujący.

_________________
Zapraszam na mój kanał Youtube...
Powodzenie mojego kanału, jego rozwój będzie zależał od WASZYCH polubień :D
Startuje z pełną parą już w krótce .... :)

https://youtu.be/s5GwCxFeTlo


Post Wysłano: 06 cze 2013, 20:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 gru 2012, 15:20
Posty: 74
Samochód: czerwony
Lokalizacja: Wlkp

Cytuj:
kierowcy z założenia nienawidzą wszystkich dookoła takie mam przynajmniej wrażenie.Nie tolerują innych kierowców facetów,kobiet,pieszych zbilżających się do przejścia,psów i kotów, a jednocześnie sami są najlepsi, najmądrzejsi, oblatani w przepisach jak na kierowców zawodowych przystało i oczywiście dżentelmenami na drodze...

I znów generalizujesz kolego, w dodatku bardzo nieładnie, a w ogóle nie o to tutaj chodzi.

_________________
Umrzeć przyjdzie, gdy się kochało wielkie sprawy głupią miłością...
__________________
C+E, KW, ADR, HDS


Post Wysłano: 06 cze 2013, 20:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 mar 2007, 17:23
Posty: 209
GG: 0

Nie generalizuje....mało spędzasz czasu w samochodzie.....80% takich sytuacji ma miejsce.
Wiem o co tutaj chodzi......dyskusja na temat dlaczego kobieta nie nadaje się do ciężarówki.
Skoro w mniemaniu kierowców inny kierowca mężczyzna nie nadaje się do tej pracy to jak kobieta może się nadawać?

_________________
Zapraszam na mój kanał Youtube...
Powodzenie mojego kanału, jego rozwój będzie zależał od WASZYCH polubień :D
Startuje z pełną parą już w krótce .... :)

https://youtu.be/s5GwCxFeTlo


Post Wysłano: 06 cze 2013, 20:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 gru 2012, 15:20
Posty: 74
Samochód: czerwony
Lokalizacja: Wlkp

Cytuj:
....mało spędzasz czasu w samochodzie....

Rozumiem, że mnie śledzisz i wiesz? :roll:

_________________
Umrzeć przyjdzie, gdy się kochało wielkie sprawy głupią miłością...
__________________
C+E, KW, ADR, HDS


Post Wysłano: 06 cze 2013, 20:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2012, 13:09
Posty: 1015
Samochód: słaby!

No bo się nie nadają, a już z pewnością jakieś młode dziewczynki, to kompletne nieporozumienie, a ich rodzice do końca życia będą zastanawiać się gdzie popełnili błąd. Baba może dobrze jeździć, lepiej niż niejeden facet, ale co z tego? Równie dobrze ja mógłbym być fryzjerem i robić to dobrze, ale nie pcham się w babskie zawody. Kierowca ciężarówki to męska praca, która nieraz daje po dupie, dziewczyna to powinna dbać o siebie, zajmować się dziećmi, a nie włóczyć się po świecie i sypiać na zaszczanych parkingach. Chciałbym widzieć jak te dzielne dobrze radzące sobie dziewczynki dymają na rozładunku ręcznym paleciakiem z wodą mineralną, albo jak zabezpiecza wymyślne elementy konstrukcji stalowej. One mają w ogólę siłę by choć 1 pas dobrze naciągnąć? Nie sądzę. Ale oczywiście inni zrobią to za nią, no bo przecież to pani kierowca, zakręci dupeczką to i pomocnicy się znajdą.

_________________
Pilot szwedzkiego samolotu z uszkodzonym wirnikiem


Ostatnio zmieniony 06 cze 2013, 21:29 przez Anonymous, łącznie zmieniany 2 razy.
Jeszcze byś się zdziwił, ile siły może mieć kobieta, więc proszę Cię nie generalizuj. I jeśli masz tak opisywać co zrobi, a czego nie kobieta, żeby jej pomóc to lepiej zamilcz.


Post Wysłano: 06 cze 2013, 20:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 mar 2007, 17:23
Posty: 209
GG: 0

Broń Boże Florence... :lol:
Wnioskuje, że nie znasz z autopsji środowiska kierowców.
Włącz cb radio, posłuchaj.....i lepiej szybciutko wyłącz....przynajmniej ja tak robię.
Dla mnie to kompletnie nie ma znaczenia kto prowadzi ciężarówkę.....w ogóle mało podniecam się ciężarówkami, rozgraniczaniem zawodów na kobiece i męskie i tego typu przyziemnymi sprawami.

_________________
Zapraszam na mój kanał Youtube...
Powodzenie mojego kanału, jego rozwój będzie zależał od WASZYCH polubień :D
Startuje z pełną parą już w krótce .... :)

https://youtu.be/s5GwCxFeTlo


Post Wysłano: 06 cze 2013, 21:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 gru 2012, 15:20
Posty: 74
Samochód: czerwony
Lokalizacja: Wlkp

Cytuj:
Broń Boże Florence... :lol:
Uff... :wink:

Mam CB w osobówce, a i ciężarówką jeżdżę częściej, niż mógłbyś przypuszczać.
Nie ma sensu prowadzić tu dyskusji o wyższości Bożego Narodzenia nad Wielkanocą.
Wbrew temu co napisał kolega KrychuTIR, jeżeli facet chce być fryzjerem, a kobieta kierowcą zawodowym, to nikomu nic do tego.
Najwyżej się przekonają na własnej skórze, że to nie dla nich.

_________________
Umrzeć przyjdzie, gdy się kochało wielkie sprawy głupią miłością...
__________________
C+E, KW, ADR, HDS


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 34 z 50 [ Posty: 982 ] Przejdź na stronę Poprzednia 132 33 34 35 3650 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: