Strona 13 z 54 [ Posty: 1076 ] Przejdź na stronę Poprzednia 111 12 13 14 1554 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 21 cze 2011, 23:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1361
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Chyba mi Mercedes wybaczy że nie tylko ja nie wytrzymałem do 1 lipca... :mrgreen: Cieszcie oko :wink:

http://www.verkehrsrundschau.de/der-neu ... llery.html

zródło-jest w linku :U

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Post Wysłano: 21 cze 2011, 23:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Kozacki :):) za chwilę podam dokładne dane wnętrza :D. Wygląda wg. mnie po prostu fantastycznie. Stylistyka w całości nawiązuje do nowych mercedesów a deska rozdzielcza praktycznie żywcem przeniesiona z C i E klasy :).

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 21 cze 2011, 23:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2006, 19:31
Posty: 764
Samochód: Volvo FH 440
Lokalizacja: Meszna

Dach łudząco podobny do DAFa. Z zewnątrz kosmiczny, gdyby skład tego był bardziej prosty tzn. mniej dziwacznych przetłoczeń, większa jednolitość tego, a nie takie złożenie każdej części z mniejszych klocków, to może wyglądałoby ładniej. Za to środek prezentuje się bardzo ciekawie.


Post Wysłano: 21 cze 2011, 23:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Dla mnie te agresywne linie nadają klimatu temu autku. Wg. mnie jest to najpiękniejsze stylistycznie auto ciężarowe na rynku. Chcę zobaczyć je w innych kolorach :D . Ciekawe czy nadal będzie Megaspace? bo największa kabina na dumnie brzmiącą nazwę Gigaspace.

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 21 cze 2011, 23:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Cytuj:
Z zewnątrz kosmiczny, gdyby skład tego był bardziej prosty tzn. mniej dziwacznych przetłoczeń, większa jednolitość tego, a nie takie złożenie każdej części z mniejszych klocków, to może wyglądałoby ładniej.
Dokładnie podzielam zdanie Damiana, najbardziej nie podoba mi się ta ramka, co jest nad rejestracją. Przypomina trochę przód Mitsubishi. Patrząc z boku, wygląda całkiem fajnie, środek bardzo ładny.


Post Wysłano: 21 cze 2011, 23:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Gdyby link przestał działać, zamieszczam najciekawsze foto Actrosa:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Widzę, że górne łóżko jest na podobnej wysokości co w poprzednich generacjach. Ciekawe czy będą nad nim jakieś szafki bo jest tam jeszcze sporo miejsca do dachu. Fotele przypominają sportowe wersje produkowane przez firmę Recaro.
Teraz sprowadzę na ziemię, tych co myśleli, że nowa kabina będzie Bóg wie jak wysoka.Gigaspace ma wysokość wewnętrzną 213 cm czyli pomyliłem się tylko o 3cm.

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 22 cze 2011, 0:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1361
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Mi jakoś nie pasuje zbytnio ta kierownica.Wydaje mi sie zbyt duża i dziwnie ma rozstawione ramiona,ale może to złudzenie.Zauważalną zmianą jest jej pochylenie.Pozycja za kierownicą będzie teraz prawdopodobnie przypominać bardziej tą z osobówek-widać to wyraznie na 9 zdjeciu.Bardzo mi się podoba jasne wykończenie w częsci sypialnej,przypomina mi to bardzo przeze mnie lubiane VOLVO XL-70.Napewno ta kabina jest większa,ale muszę zobaczyć ją dokładnie po oficjalnej premierze,bo jak dotychczas formą i aranżacją kokpitu bardziej do mnie ''przemawia'' obecny Actros.

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Post Wysłano: 22 cze 2011, 0:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Mnie również podoba się jasne wykończenie, które stwarza poczucie luksusu. Kabina jest na bank większa niż obecne MS bo to widać, zresztą sama wysokość 213cm mówi za siebie. Mnie teraz szalenie ciekawi zawieszenie w tym aucie. Czy jest niezależne czy też nie.

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 22 cze 2011, 0:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2006, 19:31
Posty: 764
Samochód: Volvo FH 440
Lokalizacja: Meszna

Cytuj:
Dla mnie te agresywne linie nadają klimatu temu autku.
Główne linie nie są złe, tylko za dużo tutaj udziwnień. Popatrzmy na zderzak takiego MANa TGX, kilka odpowiednio ułożonych kresek, bez zbędnych dodatków pomiędzy nimi i wszystko wygląda ładnie. W poprzednich Actrosach jest trochę większy porządek. A w tym mercu po kilka kantów w elemencie, tutaj jakaś szpara, tam coś wystaje, tu coś jeszcze... straszny bajzel. No to flagowy okręt już trochę poznaliśmy, ciekaw jestem innych wariantów kabin. :D


Post Wysłano: 22 cze 2011, 0:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Cytuj:
Cytuj:
Dla mnie te agresywne linie nadają klimatu temu autku.
ciekaw jestem innych wariantów kabin. :D
Będą 3 wersje kabiny:
-klasyczna
-podwyższona
-super podwyższona (Gigaspace)

Plotki mówiące o niezależnym zawieszeniu najprawdopodobniej nie odnoszą się do nowego merca. Mnie nie podoba się tylko jeden element tego auta. Przetłoczenie w zderzaku nad tablicą rejestracyjną. Wygląda to jak paszcza rozdeptanej jaszczurki. Reszta jest bardzo dobra. Z niepotwierdzonych źródeł wiem, że górne schowki będą szaleńczo pojemne :D

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Ostatnio zmieniony 22 cze 2011, 0:20 przez Levuss, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 22 cze 2011, 0:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1361
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Najprawdopodobniej ma być 6 wersji kabin,w tym tylko 1 bez płaskiej podłogi.Jeszcze parę dni i wszystko będzie dokładnie wiadomo... :>

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Post Wysłano: 22 cze 2011, 0:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Cytuj:
Najprawdopodobniej ma być 6 wersji kabin,w tym tylko 1 bez płaskiej podłogi.Jeszcze parę dni i wszystko będzie dokładnie wiadomo... :>
Tak będzie bo te kabiny dzielić będzie Axor i Actros, 3 typoszeregi razy dwa modele (różna szerokość) da 6 wersji kabin.

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 22 cze 2011, 0:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1361
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Cholera no mam dziś farta: http://www.youtube.com/watch?v=X-CB9q76lAg ... :mrgreen:

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Post Wysłano: 22 cze 2011, 0:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Cytuj:
Cholera no mam dziś farta: http://www.youtube.com/watch?v=X-CB9q76lAg ... :mrgreen:
To Twój szczęśliwy dzień, graj w totka (flaszka za podpowiedź :D ). Ładnie wygląda nowy Actros w ruchu.
Filmik z premiery:
http://www.facebook.com/video/video.php ... 0348231742
widać drugą wersję kabiny
zapraszam do czytania:
http://4trucks.pl/wiadomosci/artykuly/2 ... cenie.html


edit
zauważcie, że na fotce gdzie widać deskę rozdzielczą, fotel pasażera odsunięty jest do tyłu. Czyżby jakaś salonka?.
Obrazek
jednak się nie pomyliłem, nowy merc ma jeszcze lepszą aranżację wnętrza jak przednik. Na 4trucks.pl są nowe foty z prezentacji Actrosa, powiem, że w tym topowym kolorze auto wygląda po prosty fenomenalnie. Ta najbogatsza wersja stoi u mnie na piedestale stylistycznym w ciężarowym świecie.
Ktoś tu kiedyś mówił, że kabina będzie dłuższa o 10cm od MS. Hmm ciekawe bo nowa kabina na długość 2,3m a poprzednia miała 2,28m :lol: . Tak więc widać jak można było słuchać gadki, przedstawicieli jeszcze spory czas przed premierą.

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 22 cze 2011, 8:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Świetny, do tych świateł idzie przywyknąć, a w tym kolorze wygląda obłędnie. Pozostaje nam teraz czekać aż nowe Actrosy zaczną pojawiać się na drogach i zaczną budować opinię o sobie - mam nadzieję że jak najlepszą..

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 22 cze 2011, 9:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Cytuj:
Świetny, do tych świateł idzie przywyknąć, a w tym kolorze wygląda obłędnie. Pozostaje nam teraz czekać aż nowe Actrosy zaczną pojawiać się na drogach i zaczną budować opinię o sobie - mam nadzieję że jak najlepszą..
Podpisuję się pod tym słowami. Widzę, że jest już nas dwóch tzn. zwolenników stylizacjo nowego produktu spod szyldu gwiazdy. Oby tej generacji wiodło się jak najlepiej i oby odniosła jeszcze większy sukces jak przednicy czego życzy Marcin. TOTY 2012 w pełni zasłużony i nie może być inaczej jak dosłowna deklasacja rywali.

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 22 cze 2011, 9:11

Deska rozdzielcza kojarzy mi się bardzo z Erką, nawet kolorystyka podobna :) Lusterka przeogromne, to się chwali, jestem ciekaw jak wygląda góra nad głową kierowcy i jak tam zaaranżowano schowki. Kierownica to kwestia przyzwyczajenia. Męczy mnie jedynie ta część artykułu mówiąca o silnikach. Mówiono, że V6/8 będzie cały czas dostępne a tu klops z tego co czytam :(


Post Wysłano: 22 cze 2011, 9:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Cytuj:
Deska rozdzielcza kojarzy mi się bardzo z Erką, nawet kolorystyka podobna :) Lusterka przeogromne, to się chwali, jestem ciekaw jak wygląda góra nad głową kierowcy i jak tam zaaranżowano schowki. Kierownica to kwestia przyzwyczajenia. Męczy mnie jedynie ta część artykułu mówiąca o silnikach. Mówiono, że V6/8 będzie cały czas dostępne a tu klops z tego co czytam :(
Z tego co wiem to górne schowki są w stanie pomieścić cała skrzynkę wody mineralne o pojemności 1,5 litra więc to już daje jakieś wyobrażenie. Zresztą prawie 1m3 objętości schowków to tylko o kilkanaście litrów mniej niż w SSC DAFA więc o schowki nie mamy się co martwić bo Mercedes od modelu MPII był w czołówce. Mi również jak pierwszy raz zobaczyłem foto deski przyszło skojarzenie "pomieszanie ze Scanią R oraz osobową C-klasą". Wnętrze dla mnie jest obłędne. Kabina jest również wielka, największa spośród aut o płaskiej podłodze, ale nie największa w Europie :D . Kto wie być może za jakiś czas wejdą też nowe silniki V6, V8. Ciekawe jak jest z zawieszeniem. Na forum mówiono, że ma być ono niezależne. A ze źródła z którego znam wymiary kabiny oraz pojemność schowków wiem, że raczej tak nie będzie. Ponoć konstruktorzy by umieścić nowy silnik i wprowadzić płaską podłogę w modelach niższych od Actrosa musieli na nowo przeprojektować zawieszenie. To jest info w 101% potwierdzone (pochodzi od osoby będącej na premierze dla dealerów i nie mającej związku z tym forum). Jedno jest pewne. Nowy Actros prowadzi się dużo bardziej przyjemnie niż poprzednik. Teraz pozostaje czekać na godnego konkurenta w postaci, nowego FH 2012, który ma być bardzo innowacyjny. Jeśli przeżyje takie zmiany jak nowy Mercedes to będzie godnie :D

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Ostatnio zmieniony 22 cze 2011, 9:20 przez Levuss, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 22 cze 2011, 9:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Mi wydaje się że nie wspominają o V6 i V8 tylko dlatego, że głupio w dniu premiery byłoby napisać "Nowy Actros dostępny będzie ze starymi silnikami". Po prostu to nie ma marketingowego sensu, lepiej pochwalić się nowym silnikiem i zbierać klientów na ten nowy silnik, a nie na stary który lada dzień zniknie z oferty Mercedesa.

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 22 cze 2011, 9:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Cytuj:
Mi wydaje się że nie wspominają o V6 i V8 tylko dlatego, że głupio w dniu premiery byłoby napisać "Nowy Actros dostępny będzie ze starymi silnikami". Po prostu to nie ma marketingowego sensu, lepiej pochwalić się nowym silnikiem i zbierać klientów na ten nowy silnik, a nie na stary który lada dzień zniknie z oferty Mercedesa.
Może tak być, ale nie koniecznie. Moim zdaniem na 510ps się nie skończy. Za jakiś czas będziemy mieli topowy silnik i kto wie czy jego układ cylindrów nie będzie w literze V. Moim zdaniem prędzej czy później "fałki" znowu się pojawią pod maską.

Dzisiaj się dowiem czegoś odnoście materiałów wnętrza, jak jest z ich jakością bo mój "informator" macał nowego Actrosa. Dowiem się również czy posiada fotki schowków, oraz zapytam o wymiary łózek oraz mniejszej kabiny.

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 13 z 54 [ Posty: 1076 ] Przejdź na stronę Poprzednia 111 12 13 14 1554 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: