Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 16 z 35 [ Posty: 682 ] Przejdź na stronę Poprzednia 114 15 16 17 1835 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 03 maja 2010, 0:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 maja 2010, 23:51
Posty: 2
GG: 0
Samochód: MAN TGX
Lokalizacja: Bydgoszcz

Tak dobrze idzie zarobić na szkle??


Post Wysłano: 03 maja 2010, 10:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2009, 13:17
Posty: 587
Samochód: VW Passat b5
Lokalizacja: KMY

Cytuj:
Na jakiej podstawie to twierdzisz?
no skoro już sprzedają ładunki na szkle innym firmom , skoro nowe samochody cały czas czyli jakaś gwarancja na robotę musi być :)

_________________
Mówią na mnie niepoprawny,za arcyzabawny
Nie mam czasu na bycie sławnym.....


Czemu mamy nierówne szanse, kiedy mamy wspólny cel?

______________


Post Wysłano: 03 maja 2010, 12:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 wrz 2007, 10:01
Posty: 1208
Lokalizacja: Janów k.Częstochowy

A może poprostu mają podpisane umowy z których muszą się wywiązać? W których jest zaznaczony wiek samochodów etc?

_________________
Pozdrawiam
Leszek


Straż pożarna Częstochowa


Post Wysłano: 03 maja 2010, 13:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 sie 2005, 18:35
Posty: 453

Tak dobrze wyszli na kryzysie, że w zeszłym roku część samochodów jeżdżących na szkle odstawili pod płot, bo SGG nie dawał tyle roboty co wcześniej. Mają podpisaną umowę z hutą i muszą ją zrealizować. Inaczej by się nie wywiązywali z robotą. Zarobki na szkle, kiedyś huta płaciła 1,50E od kilometra. Płatne w dwie strony, czyli Huta-miejsce rozł.-Huta.


Post Wysłano: 03 maja 2010, 14:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2009, 13:17
Posty: 587
Samochód: VW Passat b5
Lokalizacja: KMY

Cytuj:
A może poprostu mają podpisane umowy z których muszą się wywiązać? W których jest zaznaczony wiek samochodów etc?
a może to nie jest dobry interes?
pewnie jeżdżą jeszcze po starych stawkach więc na swoje wychodzą :)

_________________
Mówią na mnie niepoprawny,za arcyzabawny
Nie mam czasu na bycie sławnym.....


Czemu mamy nierówne szanse, kiedy mamy wspólny cel?

______________


Post Wysłano: 03 maja 2010, 22:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 sty 2010, 22:57
Posty: 4
GG: 0

Delta nie jest na rynku od dzisiaj wiec za marne grosze by raczej nie jeździli. Jakąś renomę maja wyrobiona. A z jakim kierowcą bym nie gadał to narzeka na deltę i zresztą na każda firmę transportowa na tej planecie. nasłuchałem się na ten temat już tyle ze jestem w trakcie robienia prawka i chodzą mi po głowie myśli żeby zrezygnować (nigdy w życiu :D )


Post Wysłano: 03 maja 2010, 22:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 sty 2010, 0:01
Posty: 248
GG: 7411066
Samochód: Volvo

teraz na Chebziu widzialem zestawy ciągnik z PiW Poznań i naczepa na szkło z delty, nówki ciągniki i naczepy

_________________
Aby zostać dawcą organów nie musisz kupować motoru. Wystarczy stary rower i wypad nim do wiejskiego sklepu po krajowej drodze którą idzie tranzyt ciężarówek!


Post Wysłano: 05 maja 2010, 17:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Obrazek

Obrazek


Post Wysłano: 05 maja 2010, 20:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 lut 2007, 19:17
Posty: 338
GG: 1
Samochód: Fiat/FH
Lokalizacja: Zabrze

Znajomy jeździ w Delcie na szkle i ma 0,07 Euro za km + podstawę,na miesiąc średnio wychodzi 4000-4500zł :)

_________________
Do what you love and you will never have to work.


Post Wysłano: 05 maja 2010, 22:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 sty 2010, 22:57
Posty: 4
GG: 0

to całkiem dobrą kasę dostaje

_________________
jedno serce jedno bicie kierownica ponad życie


Post Wysłano: 06 maja 2010, 13:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lip 2009, 23:21
Posty: 68
GG: 0
Samochód: volvofh12

Cześć A jak wygląda ta robota na szkle. Jezdzi się po Polsce, czy są wyjazdy na EU, bo z tego co słyszałem, nie wiem jak jest w Delcie, ale przeważnie to są ładunki tylko w jedną stronę a potem wraca się na pusto.


Post Wysłano: 06 maja 2010, 13:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 sty 2010, 0:01
Posty: 248
GG: 7411066
Samochód: Volvo

szkło to Rumunia albo Anglia.
Na Rumuni widziałem osobiscie duzo Schade i Delty.

_________________
Aby zostać dawcą organów nie musisz kupować motoru. Wystarczy stary rower i wypad nim do wiejskiego sklepu po krajowej drodze którą idzie tranzyt ciężarówek!


Post Wysłano: 06 maja 2010, 19:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 sie 2005, 18:35
Posty: 453

Szkło to jest cała Europa, a nie tylko Anglia i Rumunia. Wraca się na pusto, bo nie ma skąd brać ładunków powrotnych, a płacone i tak jest w dwie strony.


Post Wysłano: 06 maja 2010, 19:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lip 2009, 23:21
Posty: 68
GG: 0
Samochód: volvofh12

Wielkie dzięki za potwierdzenie. A wie ktoś jaka jest sytułacja w Delcie, bo czasami od ludzi z Delty nie słyszę pochlebnych uwag o "plandekach" i "firankach"


Post Wysłano: 09 maja 2010, 12:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 maja 2010, 10:12
Posty: 5
GG: 0

Witam

Wtrącę swoje pięć groszy na temat Delty. Mimo że pracowałem tam dość krótko wyrobiłem sobie pewną opinię o firmie a dokładnie o jej części (spedycja krajowa). Do Delty przyszedłem jako młody kierowca z ok. pół rocznym doświadczeniem na trasach krajowych. W czasie gdy ja przychodziłem do firmy na kraj byli przyjmowani praktycznie wszyscy. Pierwsze obietnice dyrektora spedycji krajowej bo to on prowadził rekrutację były następujące: 1300zł netto podstawy + 0,35zł od kilometra „zrobi pan ok. 8000-9000km to niech sobie pan policzy” (cytat z p. dyrektora) do tego diety (do tej pory nie wiem jakie) i pakiet socjalny z bonami świątecznymi na czele. Bardzo szybko okazało się że podstawy brak, płatne tylko za kilometry, pakiet socjalny po roku. Od razu napisze że nie tylko ze mną była taka rozmowa bo nowych kierowców było wielu i wszystkim p. dyrektor opowiadał takie bajki. Auto odebrałem po tygodniu (nie wiem czy tylko ja miałem takiego pecha ale przez pierwsze 3 tygodnie użytkowania go przeze mnie 5 dni przestało na warsztacie). Ilość kilometrów przejeżdżanych w miesiącu zależy głównie od tego pod opiekę którego spedytora się trafi. Z sześciorga spedytorów 2 jest dobrych. Ja nie miałem szczęścia żeby na nich trafić. Średnia realna ilość kilometrów to 6500 miesiąc. Auta mają ustawioną normę spalania 27,5l/100km na pusto + 0,36l/na tonę. Za przepały finansowo odpowiada kierowca. Ja zanim zdążyłem odstawić auto do warsztatu na usunięcie owych przepałów zostałem obciążony kwotą 250 zł za 189l przepału. Na plus należy zaliczyć terminowe wypłaty nigdy nie było opóźnień a jeździłem na „legalu”. Niestety Delta to moloch w którym jesteś jedynie numerem bocznym i wszyscy mają cię gdzieś.
Podsumowując nie polecam pracy na kraju (chyba że ktoś chce zdobyć doświadczenie bez względu na koszty. Ja pracę w Delcie zakończyłem z końcem grudnia 2009r.

Oczywiście to co napisałem ma zastosowanie jedynie do spedycji krajowej chodź kierowcy z międzynarodówki twierdzili że kto jest w kręgu pupili dyspozytorów i dyrektora właściwego międzynarodówce ten jeździ a kto nie ten „ma problem”.

Pozdrawiam i do zobaczenia na drodze


Post Wysłano: 09 maja 2010, 22:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 sty 2010, 0:01
Posty: 248
GG: 7411066
Samochód: Volvo

a ty sie przyjmowałeś to były jeszcze TZW kastingi z P. Karwackim bodajże na czele?

_________________
Aby zostać dawcą organów nie musisz kupować motoru. Wystarczy stary rower i wypad nim do wiejskiego sklepu po krajowej drodze którą idzie tranzyt ciężarówek!


Post Wysłano: 13 maja 2010, 20:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2009, 19:09
Posty: 72
GG: 6960608
Samochód: Audi A3
Lokalizacja: ChoRzów BatoRy

Obrazek

_________________
Kat. B - 18.02.2011r.


Post Wysłano: 14 maja 2010, 16:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 maja 2010, 10:12
Posty: 5
GG: 0

Cytuj:
a ty sie przyjmowałeś to były jeszcze TZW kastingi z P. Karwackim bodajże na czele?
Nie, mnie przyjmował p. Kliś.


Post Wysłano: 16 maja 2010, 13:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1361
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Wczoraj na A10 mijałem się z nowym FH od nich.Kolor standard czerwony,kabina XL,silnik 420.Był to ciągnik Low deck który był zespolony z naczepą do przewozu szkła.

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Post Wysłano: 16 maja 2010, 14:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 wrz 2008, 14:49
Posty: 239
GG: 1
Samochód: Renault Master
Lokalizacja: Tychy

Warto dodać, że nowe FH są z manualnymi skrzyniami biegów(nie wiem, czy wszystkie), co było miłym zaskoczeniem dla kierowców :)

_________________
Pozdrawiam, Jarek.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 16 z 35 [ Posty: 682 ] Przejdź na stronę Poprzednia 114 15 16 17 1835 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: