Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 18 paź 2012, 21:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 mar 2009, 16:54
Posty: 98
GG: 4041866
Lokalizacja: Siedlce[WS], mazowieckie.

Firma jest z okolic Łukowa, a dokładniej z miejscowości Czerśl. ;)


Post Wysłano: 01 lis 2012, 23:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 lis 2012, 16:35
Posty: 33
Samochód: volvo

Witam,
po dlugiej nieobecnosci :D
Cytuj:
Siemanko!!! Widziałem Cię dzisiaj po południu w zakładach mięsnych w Kosowie L. Pewnie się na Turcję ładowałeś wolowiną? Stałeś pod rampą firany zasłonięte to nie chciałem Cię budzić i nie byłem pewny czy to Ty. Potem jak wyszedlem z biura to Ciebie nie bylo.
Tak kolego, to bylem ja. Bylo walic bez zastanowienia:) Firany byly zasloniete bo slonce padalo prosto w ekran laptopa. Tylko gorzej gdyby okazalo sie ze to nie ja :D
Ladowalem sie na wlochy oczywiscie wolowina, a na turcje juz nie jezdzimy bo jest to nie oplacalny interes.

Cytuj:
Pewnie nie doczytałem, ale na zdjęciach widzę bazę bardzo podobną do tej, gdzie byłem z tatą oglądać hakówkę z 2002 roku września zeszłego roku. To nie jest gdzieś poniżej Siedlec? W rogu placu kojarzę jakąś kamerę przemysłową.
Bardzo prawdopodobne bo w tamtym czasie zostaly sprzedane 3 z najstarszych naczep, kamery tez mogles widziec bo sa rozmieszczone w kazdym rogu placu :)
Tak jak kolega LUCKY napisal firma znajduje sie w Czerśli.

I pare zdjec:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wnetrze, ktore sie troche zmienilo:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam :)


Post Wysłano: 01 lis 2012, 23:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 sty 2010, 3:34
Posty: 625
Samochód: Żubr XF 105
Lokalizacja: Częstochowa SCZ

Gdzie dorwałeś te pokrowce na siedzenia? :D

_________________
Zapraszam na kanał


Post Wysłano: 01 lis 2012, 23:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sie 2007, 10:29
Posty: 878
GG: 5761457
Samochód: Actros 4141
Lokalizacja: Nysa

Pięknie masz w środku porobione :)


Post Wysłano: 02 lis 2012, 0:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 lis 2012, 16:35
Posty: 33
Samochód: volvo

Cytuj:
Gdzie dorwałeś te pokrowce na siedzenia? :D
W Zamieniu na orlenie, miedzy Kolbiela a Minskiem Maz. Duzy wybor kolorystyki, mozliwosc zamowienia roznej kolorystyki, koszt 180zl.


Post Wysłano: 02 lis 2012, 0:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2448
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

500 to chyba najlepszy silnik jaki można nabyć do tej wersji FH. W bliskiej mi firmie, pięćsetki ciągając cysterny, palą ok. 1,5l mniej niż pracujące na tej samej robocie 460, przy czym widoczna jest różnica mocy (choć ciężko powiedzieć żeby 460 był słaby ;)).
Powiedz mi proszę, podłogę zamawiałeś z Allegro? Jak z jej jakością i dopasowaniem do podłogi? Nie jeździ? Nie jest śliska? Pytam, bo sam planuję zakup takowej :wink:


Post Wysłano: 02 lis 2012, 1:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 lis 2012, 16:35
Posty: 33
Samochód: volvo

Cytuj:
500 to chyba najlepszy silnik jaki można nabyć do tej wersji FH. W bliskiej mi firmie, pięćsetki ciągając cysterny, palą ok. 1,5l mniej niż pracujące na tej samej robocie 460, przy czym widoczna jest różnica mocy (choć ciężko powiedzieć żeby 460 był słaby ;)).
Powiedz mi proszę, podłogę zamawiałeś z Allegro? Jak z jej jakością i dopasowaniem do podłogi? Nie jeździ? Nie jest śliska? Pytam, bo sam planuję zakup takowej :wink:
Co do porownania 500 i 460 jest tak jak mowisz. Pierwszy Chinczyl FL jaki zagoscil u nas w firmie to 460. W kierunku wloch jest pare gorek, dolaczyc tonaz, ktory praktycznie z 20 ton nie schodz ta moc silnika nie wypadala satysfakcjonujaco i juz nastepne nabytki to 500. U nas 500 spalaja okolo 28-32l, zalezy od kierowcy a 460 nie spali mnie niz 34l.
Co do podlogi jest pare niedociagniec (dziora na drazek zmiany biegow jest troszke nie ksztaltna ale mam juz patent zeby nie bylo to widoczne i "bok z zejscia z tunelu pod nogi kierowcy" tez nie ma idealnych wymiarow jak z drugiej stropny i troche odstaje) . Ja ja kupilem okolo 3 miesiecy temu, kiedy to bylo nowoscia. Nigdzie nie moglem dostac tej podlogi do manuala, wszedzie byly do automata a do manuala jeszcze nikt nie mial wymiarow, az trafilem na granicy na Cieszynie. Teraz juz widze jest to dostepne praktycznie na kazdej pompie ze "straganami" i mysle ze w miare uplywu czasu poprawili te niedociagniecia. Nie jezdzi i nie jest sliska chociazby moja. Ja zaplacilem za nia 280 zl i jest to "niby" jakas Eko-skora a juz widzialem takie podlogi ze skai za 160 zl, rozniaca sie tez groboscia wypikowania gabki.


Post Wysłano: 02 lis 2012, 9:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 lip 2012, 13:21
Posty: 53
GG: 16108747
Lokalizacja: Zawiercie

http://forum.trucksfoto.pl/index.php?ac ... 9956;image

Upolowany przez użytkownika TrucksFoto.


Ładowałeś na tą Turcję mięso w Rzeniszowie ?


Post Wysłano: 02 lis 2012, 10:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 lis 2008, 10:43
Posty: 54
GG: 3512373
Samochód: Scania R500 V8

Piękna maszynka :) podłoga taka jak w mojej Scanii, szkoda że nie masz na nich emblematów Volvo... Ogólnie czyściutko, zgrabnie...aż miło siadać i pracować. Powodzenia i tysiące bezawaryjnych. Pozdrawiam

_________________
Człowiek na poziomie powinien trzymać się w pionie

PRECZ Z KOMUNĄ!!


Post Wysłano: 02 lis 2012, 11:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 lip 2012, 21:27
Posty: 152
GG: 38240430
Samochód: Scania R420

Półkę skąd masz?

_________________
Pranie tapicerek samochodowych urządzeniami marki
Kärcher.Ciechocinek trasa Włocławek-Toruń możliwy dojazd do klienta.Kontakt 669-916-374.


Post Wysłano: 02 lis 2012, 12:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 lis 2012, 16:35
Posty: 33
Samochód: volvo

Cytuj:
http://forum.trucksfoto.pl/index.php?ac ... 9956;image

Upolowany przez użytkownika TrucksFoto.


Ładowałeś na tą Turcję mięso w Rzeniszowie ?
Nie wozimy juz miesa na Turcje, ostatni raz z firmy na turcji bylem ja w lutym.
Dzieki za foto:)

Cytuj:
Półkę skąd masz?
Polka byla robiona na zamowienie w miejscowosci Sarnaki kolo Siemiatycz.


Co do emblematow na podlodze, jak ja kupilem to dopiero wprowadzali te wykladziny i nigdzie sie nie spotkalem z taka, teraz jest tego na peczki a nie bede zmienial wykladziny tylko dla emblematow :D


Post Wysłano: 02 lis 2012, 12:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 paź 2012, 9:15
Posty: 179
GG: 18174723
Lokalizacja: Ropczyce/Podkarpackie

Volvo wygląda świetnie! Ładnie mu w niebieskim :D Wielki + za brak "wiejskiego tunningu" i straganu za szybą :] Bardzo ładnie się urządziłeś :D
Bezawaryjnych!


Post Wysłano: 02 lis 2012, 12:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 lis 2012, 16:35
Posty: 33
Samochód: volvo

Dzieki za komentarze :)

W planach jest jeszcze obszycie boczkow w drzwiach tylko zastanawiam sie nad kolorem, niebieski czy bez i polozenie na podszybiu pod polke bezowej "skai" :lol:


Post Wysłano: 02 lis 2012, 14:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lut 2005, 18:59
Posty: 833

Boczki - beż obszyty niebieską nicią. Powinno fajnie kontrastować z pokrowcami na fotelach :D


Post Wysłano: 03 lis 2012, 22:45
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1746
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Świetnie wygląda to twoje auto nie ma żadnych dupereli tylko to co potrzeba :wink:
Ile ma najechane już,daleko we Włochy się zapuszczasz :?:


Post Wysłano: 08 lis 2012, 23:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 lis 2012, 16:35
Posty: 33
Samochód: volvo

Witam :)

Przebieg to 91 tys. jak narazie zadnych zarzutow do samochodow nie mam, jedyna rzecz jaka bedzie wymieniona to uszczelka pod szyberdachem bo przy dobrym deszczu ciut ciut przecieka 8)

Najdalej na wloszech bylem w rosarno po mandarynke. W tym tygodniu bylem w milanie a w nastepnym bede w padowie, wiec nie mam jednego stalego miejsca docelowego. Wlochy zwiedzielm juz chyba w szerz i w dluz :wink:


Post Wysłano: 30 sty 2013, 10:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2012, 11:58
Posty: 103
GG: 2164700
Samochód: W202
Lokalizacja: Włodawa

Ja bym poprosił o zdjęcie radia CD które ma rzekomo wyjście AUX i USB, fabryczne?
No i moim skromnym zdaniem dla czego półka ma niebieską ekoskóre?


Post Wysłano: 30 sty 2013, 12:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Cytuj:
Ja bym poprosił o zdjęcie radia CD które ma rzekomo wyjście AUX i USB, fabryczne?
U nas w FH jest tak, że wyjście AUX i port USB nie jest w radio a jest zamontowany w konsoli na tym "wybrzuszeniu".

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 30 sty 2013, 14:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2012, 11:58
Posty: 103
GG: 2164700
Samochód: W202
Lokalizacja: Włodawa

O popatrz, jak do ''stok-polu'' przyszły nowe-stare FH 500 to były bez widać opcja.


Post Wysłano: 30 sty 2013, 14:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Tak to jest opcja w standardzie tego nie ma. Teraz Volvo w podstawie daje chyba zwykłego audio cd (kaseciaka już raczej nie ma). My mamy ten średni system audio plus radio sterowanie z kierownicy z mp3 z zintegrowanym bluetooth oraz tak jak wspominałem wcześniej wyjście AUX oraz USB. Nie pamiętam tylko czy też nie ma opcji by te gniazda były w samym radio.

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: