Strona 32 z 50 [ Posty: 982 ] Przejdź na stronę Poprzednia 130 31 32 33 3450 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 24 lut 2013, 11:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3598
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Cytuj:
Czy którąś z Pań zdawała egzamin w Poznaniu lub w Koninie na kat C?
Nie pomogę Ci, ale wiem, że jest jedna egzaminatorka w Koninie, która prowadzi egzaminy na kat. C.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 24 lut 2013, 12:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 mar 2009, 21:07
Posty: 31
Samochód: Scania G400
Lokalizacja: KBR

uhhh ta różowa skakanka.... barbie'owa :P zdecydowanie co za dużo to nie zdrowo :D

_________________
Moja przystań schowana gdzieś za horyzontem... Bóg wie, co będzie potem...
Robię to, co kocham, to nikomu nie szkodzi, robię to no, bo to lubię i wiem, że wiesz, o co mi chodzi...
http://www.facebook.com/Almerkaaa


Post Wysłano: 25 lut 2013, 6:57

Dziękuje za odp ROSSI :)
Czyli warto zastanawiać się nad Koninem :)


Post Wysłano: 26 lut 2013, 14:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7211
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Post Wysłano: 03 mar 2013, 13:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Z pozdrowieniami dla Patrycji:
Obrazek

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 04 mar 2013, 2:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Właśnie miałem się pytać ludzi z małopolski, czy nie wiedzą co to za ładna dziewczyna jeździ DAFem na KBR :-D

Mijaliśmy się w środę (28.02) około południa w Waleńczowie, jechałaś w kierunku Częstochowy, z opartymi rękoma na kierownicy i telefonem w dłoni :-D

Pozdrawiam. :-)


Post Wysłano: 06 mar 2013, 20:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 mar 2009, 21:07
Posty: 31
Samochód: Scania G400
Lokalizacja: KBR

Igor - dziękuję, dziękuję... dzisiaj wiem, że też tam fociłeś, ale nijak mi było tam jechać :)
Szaki - również dziękuję, za komplement :) a to nie było 28. tylko 27. wracałam zza Wielunia :) i psiarnia na 39tym stała :D o tym telefonie cichosza..... :P

_________________
Moja przystań schowana gdzieś za horyzontem... Bóg wie, co będzie potem...
Robię to, co kocham, to nikomu nie szkodzi, robię to no, bo to lubię i wiem, że wiesz, o co mi chodzi...
http://www.facebook.com/Almerkaaa


Post Wysłano: 07 mar 2013, 21:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

Jako że jutro Dzień Kobiet od siebie życzę wszystkim dziewczyną za kierownic i tym pracującym w transporcie szerokości, przyczepności i wszystkiego najlepszego nie tylko od święta. Walczcie o swoje marzenia.
ps. Widziałem Ciebie Koleżanko AlmeRka ostatnio we wtorek dnia 5.03.2013r. w godzinach miedzy 15-16 na A4 w okolicach węzła Wielicka, Bieżanów jechałaś w stronę Tarnowa w tunelu powietrznym innej ciężarówki, ja zjechałem na S7 w stronę Krakowa. Pozdrawiam serdecznie Wilk 09 8) .

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Post Wysłano: 08 mar 2013, 6:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6307
Lokalizacja: Wrocław

Cytuj:
Jako że jutro Dzień Kobiet od siebie życzę wszystkim dziewczyną za kierownic i tym pracującym w transporcie szerokości, przyczepności i wszystkiego najlepszego nie tylko od święta...
bardzo miło mi jest (i myślę, że wyrażam opinię wszystkich użytkowników tego forum), że jest tu parę dziewczyn, chcielibyśmy aby było ich więcej. mam nadzieję że nie jesteśmy zbyt upierdliwi w swoich postach. również przyłączam się do życzeń, a kwiatki i coś więcej spróbujemy zrealizować na jakimś zlocie.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Post Wysłano: 08 mar 2013, 6:49

Szanowne Panie "Kierowniczki" ze swojej strony z okazji Dnia Kobiet życzę wszystkiego dobrego. Tylu powrotów co wyjazdów, jak najmniej upierdliwych spedycji i bardziej życzliwej płci brzydszej.
Kawy nie mam ani róż, ale flaszkę wypije już ;)


Post Wysłano: 08 mar 2013, 8:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 mar 2013, 8:11
Posty: 1

Witam. Może tutaj uda mi się znaleźć kobiety, które zechciałyby wypełnić dla mnie ankietę? Pisze pracę na temat kobiet w męskich zawodach, takich jak strażak, policjant i kierowca zawodowy. Potrzebuję 40 kobiet, tzn. jeszcze 36 bo 4 znalazłam ankieta dotyczy satysfakcji z pracy i postrzegania siebie. Każda ankieta jest dla mnie na wagę złota bo, nie ukrywam, mam ogromny problem, żeby znaleźć tzw. kierowniczki... Jeśli któraś z Pań może i zechce mi pomóc,proszę o kontakt. Będę naprawdę bardzo (bardzo! bardzo! bardzo!) wdzięczna. Proszę nie lekceważyć mnie tak od razu, nie chciałabym zmieniać tematu pracy trzy miesiące przed planowaną obroną tylko dlatego, że nie będę miała grupy badawczej. Pomóżcie. Każdy kontakt, namiar, numer telefonu budzi we mnie nadzieję, że może jednak się uda... Jeśli ktoś może i chce mi pomóc, proszę o kontakt, mail: kasiazyla89@op.pl, tel. 784990876 lub facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id ... ef=tn_tnmn
Pozdrawiam i z nadzieją czekam na jakieś pomocne kierowniczki :)


Post Wysłano: 08 mar 2013, 11:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 mar 2009, 21:07
Posty: 31
Samochód: Scania G400
Lokalizacja: KBR

Cytuj:
Jako że jutro Dzień Kobiet od siebie życzę wszystkim dziewczyną za kierownic i tym pracującym w transporcie szerokości, przyczepności i wszystkiego najlepszego nie tylko od święta. Walczcie o swoje marzenia.
ps. Widziałem Ciebie Koleżanko AlmeRka ostatnio we wtorek dnia 5.03.2013r. w godzinach miedzy 15-16 na A4 w okolicach węzła Wielicka, Bieżanów jechałaś w stronę Tarnowa w tunelu powietrznym innej ciężarówki, ja zjechałem na S7 w stronę Krakowa. Pozdrawiam serdecznie Wilk 09 8) .
hihihi... trzebabyło krzyczeć na CB :) zgadza się, wracałam z Wrocławia ze śmierdzącą folią do recyklingu, a podgryzałam Mana z Omegi, który sekundę wcześniej mnie "przerobił" :)

a za życzenia, w imieniu swoim dziękuję :) wczoraj w przeddzień kobiet, w ramach prezentu od losu miałam wystrzał na naczepie :/ już trzeci, dotąd najbardziej spektakularny :D

_________________
Moja przystań schowana gdzieś za horyzontem... Bóg wie, co będzie potem...
Robię to, co kocham, to nikomu nie szkodzi, robię to no, bo to lubię i wiem, że wiesz, o co mi chodzi...
http://www.facebook.com/Almerkaaa


Post Wysłano: 08 mar 2013, 12:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 gru 2007, 16:53
Posty: 349
GG: 10729981
Samochód: Bmw
Lokalizacja: Orzesze

Tak z ciekawości się spytam:P I co sama potem bierzesz sprawę w swoje ręce? Opona zapasowa i jazda:P ??


Post Wysłano: 08 mar 2013, 12:52

Cytuj:
[...]wczoraj w przeddzień kobiet, w ramach prezentu od losu miałam wystrzał na naczepie :/ już trzeci, dotąd najbardziej spektakularny :D
Mogłaś nagrać i wrzucić na Y-T :P
Żartuję, nikomu tego nie życzę. Wątpliwa przyjemność a do tego jak wszystko pozapiekane na amen to szarpać się z tym... Eeech...


Post Wysłano: 08 mar 2013, 12:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 mar 2009, 21:07
Posty: 31
Samochód: Scania G400
Lokalizacja: KBR

Cytuj:
Tak z ciekawości się spytam:P I co sama potem bierzesz sprawę w swoje ręce? Opona zapasowa i jazda:P ??
a co mam stanąć i beczeć :D huknęlo, zakurzyło się i tyle....
wczoraj to była radość, że strzeliła ta od prawej strony, a nie od drogi, a jak zajrzałam pod spód, że nie rozwaliło ani przewodów, ani poduszki to już całkiem była chwała :D akurat znajomy znajomego jechał kawałek za mną, zatrybił, że to ja i zatrzymał się. W międzyczasie jak on przekładniowym odkręcał kapciura, ja chyba w przypływie adrenaliny zdążyłam odkręcić, zdjąć i przytoczyć mu rezerwę :) potem wspólnymi siłami z poziomowaniem i lewarkiem przełożyliśmy koła i ogień na Kielce, czas operacyjny 41 minut :D 4 minuty na ogarnięcie się po awarii i pauza, nieplanowana zrobiona. Zaraz potem już padał deszcz i było nie za ciekawie, jak na zmianę koła, więc same szczęścia w nieszczęściu... :)
Cytuj:
Mogłaś nagrać i wrzucić na Y-T
było nas tylko dwoje, na szczęście żadnych fotoreporterów nie było hahaha :P
zrobiłam tylko zdjęcie, jak już narzędzia znosiłam :P

Obrazek

_________________
Moja przystań schowana gdzieś za horyzontem... Bóg wie, co będzie potem...
Robię to, co kocham, to nikomu nie szkodzi, robię to no, bo to lubię i wiem, że wiesz, o co mi chodzi...
http://www.facebook.com/Almerkaaa


Post Wysłano: 08 mar 2013, 13:05

Cytuj:
[...]czas operacyjny 41 minut :D 4 minuty na ogarnięcie się po awarii i pauza, nieplanowana zrobiona. Zaraz potem już padał deszcz i było nie za ciekawie, jak na zmianę koła, więc same szczęścia w nieszczęściu... :)[...]
No proszę - to się nazywa pozytywne nastawienie i dostrzeganie plusów dodatnich w tej jakże minusowej sytuacji :mrgreen:


Post Wysłano: 08 mar 2013, 14:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 mar 2009, 21:07
Posty: 31
Samochód: Scania G400
Lokalizacja: KBR

Cytuj:
Cytuj:
[...]czas operacyjny 41 minut :D 4 minuty na ogarnięcie się po awarii i pauza, nieplanowana zrobiona. Zaraz potem już padał deszcz i było nie za ciekawie, jak na zmianę koła, więc same szczęścia w nieszczęściu... :)[...]
No proszę - to się nazywa pozytywne nastawienie i dostrzeganie plusów dodatnich w tej jakże minusowej sytuacji :mrgreen:
no bo kurcze z dwojga złego, lepsza dobra pogoda, w miarę ciepły dzień, bez dodatkowych usterek tylko przerzucenie koła... taka sytuacja z rana jak śmietana... :P jak sobie pomyślę, że mogłoby się to zdarzyć w środku nocy, w czarnej d*** (tudzież lesie :D), w środku ostrej zimy... aż się włos jeży na grzbiecie :D

_________________
Moja przystań schowana gdzieś za horyzontem... Bóg wie, co będzie potem...
Robię to, co kocham, to nikomu nie szkodzi, robię to no, bo to lubię i wiem, że wiesz, o co mi chodzi...
http://www.facebook.com/Almerkaaa


Post Wysłano: 08 mar 2013, 15:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sty 2012, 0:03
Posty: 21
GG: 6263341
Lokalizacja: opolskie

DZIĘKUJĘ BARDZO ZA ŻYCZENIA

Kolego co z miłą chęcią flaszeczkę wypijesz to stawiam na Master Trucku 2013 :D

_________________
A - 04.04.12r. B - 18.12.09r. C - 03.01.12r. CE - 07.03.12r. KW - 22.05.2012r
http://ewelinawtrasie.blogspot.com/


Post Wysłano: 08 mar 2013, 20:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2010, 13:36
Posty: 871
Samochód: jakiś tam Tyr...
Lokalizacja: GPS signal not found...

Cytuj:
lewarkiem przełożyliśmy koła i ogień na Kielce,
Elo. Szkoda że nie dałaś wcześniej znać że w Kielcach będziesz to może by się małe spotkanko zrobiło. :) Gdzie dokładnie miałaś zrzutkę jeśli można wiedzieć? :)

P.S. Moja dziewczyna właśnie kończy prawko robić i kwalifikacja jej tylko została i zacznie się wspólna jazda w podwójnej. :)

_________________
"...a niepodzielnie królującą elitę stanowią świętokrzyscy patelniarze..."


Post Wysłano: 08 mar 2013, 22:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

Cytuj:
hihihi... trzebabyło krzyczeć na CB :) zgadza się, wracałam z Wrocławia ze śmierdzącą folią do recyklingu, a podgryzałam Mana z Omegi, który sekundę wcześniej mnie "przerobił" :)
Trzeba było się nie dać przy tym wyprzedzaniu, ale rozumiem chciałaś dać mu fory :lol:. Co do CB to niestety w aucie służbowym nie posiadam, pewno do końca pracy w tej firmie już go nie dostanę, a trąbić i mrugać światłami to nie wypada w końcu co byś Sobie o mnie pomyślała.
Cytuj:
a za życzenia, w imieniu swoim dziękuję :) wczoraj w przeddzień kobiet, w ramach prezentu od losu miałam wystrzał na naczepie :/ już trzeci, dotąd najbardziej spektakularny :D
Podoba mi się Twoje podejście bo masz to coś czego brakuje tym wszystkim kierowcą w białych skarpetkach i portfelu na łańcuchu co do wszystkiego dzwonili by po serwis. A co do tej wymiany uszkodzonego koła to na następny raz (w czasie gorąca) odczekaj kilka minut, aby ostygły koła, że by nie wybuchła następna opona kiedy będziesz zmieniać uszkodzoną oponę. Pozdrawiam i do miłego spotkania na szlaku Wilk 09 8) .

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 32 z 50 [ Posty: 982 ] Przejdź na stronę Poprzednia 130 31 32 33 3450 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: